Na jednym ze skrzyżowań w Lubatowej doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego i minibike kierowanego przez 9-latka.
REKLAMA
Wczoraj (1 marca) przed godz. 14 w miejscowości Lubatowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 9-latka.- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 9-latek poruszając się motorowerem typu minibike, na skrzyżowaniu dróg równorzędnych, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej seatem, w wyniku czego doprowadził do kolizji - informuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.Tragiczny wypadek w Lubatowej. Kierowca najechał na leżącego na jezdni 22-latka
Chłopiec został przetransportowany do szpitala. Na szczęście obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. 33-letnia kierująca seatem była trzeźwa.