Do kupna drewna uprawnieni są zameldowani na pobyt stały mieszkańcy sołectwa Poraj.
Do 9 marca sołtys sołectwa Poraj Małgorzata Baran przyjmuje zapisy na drewno użytkowe pozyskane z wycinki drzew z działek o nr ewid. 307, 308 i 309 położonych w Poraju.

Drewno sprzedawane będzie w trybie bezprzetargowym wg kolejności chętnych ustalonej w formularzu zapisów na nabycie drewna, prowadzonych przez sołtysa sołectwa Poraj. Do kupna drewna uprawnieni są zameldowani na pobyt stały mieszkańcy sołectwa.

Ceny drewna:
  • 200,00 zł brutto za 1 mp drewna liściastego twardego (grab, buk).

  • 190,00 zł brutto za 1 mp drewna liściastego twardego (grab, buk), w tym dopuszcza się 20 % domieszki drewna liściastego miękkiego.

  • 160,00 zł brutto za 1 mp drewna opałowego liściastego miękkiego (olcha, osika).

  • 170,00 zł brutto za 1 mp drewna opałowego liściastego miękkiego (olcha, osika) z domieszką do 20 % drewna twardego.

  • 150,00 zł brutto za 1 mp drewna opałowego iglastego (modrzew, sosna, jodła).

[AKTUALIZACJA]


Wójt gminy Chorkówka zmienił swoje zarządzenia w sprawie ustalenia ceny za drewno opałowe oraz drewno użytkowe pozyskane z działek o nr ewid. 307, 308 i 309 położonych w Poraju oraz sposobu jego sprzedaży, stanowiące mienie Gminy Chorkówka.

Drewno sprzedawane będzie chętnym w trybie bezprzetargowym na podstawie zapisów prowadzonych w Urzędzie Gminy Chorkówka. Zapisy prowadzone będą do 16 marca 2023 r., do godz. 14.00, poprzez złożenie wniosku, dostępnego u Sołtysa wsi Poraj oraz w Urzędzie Gminy Chorkówka. W przypadku ilości chętnych przekraczającej liczbę 21 (tj. ilość przeznaczonych do sprzedaży stosów drewna), w Urzędzie Gminy Chorkówka zostanie przeprowadzone losowanie, w wyniku którego zostaną wyłonieni nabywcy. Losowaniu podlegać będą również stosy drewna. Losowanie w trybie jawnym odbędzie się 17 marca 2023 r., o godz. 9.00 na działce nr 307 w Poraju (przy składzie drewna). Do kupna drewna uprawnieni są zameldowani na pobyt stały mieszkańcy Sołectwa Poraj.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.