Tragiczny wypadek w Polanie. Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala

Tragiczny wypadek w Polanie. Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala
fot. KP PSP w Ustrzykach Dolnych

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę w miejscowości Polana w gminie Czarna. Na leśnej drodze dachował samochód osobowy, jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie kolejne trafiły do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę (29 marca) w miejscowości Polana w gminie Czarna. Na leśnej drodze szutrowej dachował samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby.
wypadek w Polanach
Niestety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon jednej z nich. Dwie pozostałe osoby, po udzieleniu pomocy medycznej przez ratowników, zostały przetransportowane do szpitali w Ustrzykach Dolnych i Lesku.

Na miejscu działały liczne służby ratunkowe strażacy z OSP Polany, OSP Rabe, OSP Lustowiska, OSP Czarna, JRG PSP Ustrzyki Dolne, dwa zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec LPR.
Źródło: KP PSP w Ustrzykach Dolnych