Ponad promil alkoholu w organizmie miał 28-letni kierowca renault, który wjechał do przydrożnego rowu w Zręcinie.
Wczoraj około godz. 21.30, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał informację, że w Zręcinie na ul. Bieszczadzkiej samochód wjechał do rowu.

Pijany kierowca w Zręcinie

- Przybyli na miejsce policjanci zastali 28-latka, który twierdził, że jest właścicielem pojazdu, jednak tego wieczora miał nim podróżować jako pasażer. Mężczyzna znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu i kilkukrotnie zmieniał wersję opisywanego przez siebie zdarzenia. 28-latek zachowywał się przy tym bardzo nerwowo i nie potrafił wskazać osoby, która rzekomo siedziała za kierownicą jego samochodu - relacjonuje podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Kolizja karetki pogotowia w Zręcinie
Badanie stanu trzeźwości 28-letniego mieszkańca gminy Korczyna wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. - W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, mundurowi zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, a jego samego zatrzymali w policyjnym areszcie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 28-latkowi grozi sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i nawet 2 lata więzienia - dodaje podkom. Paweł Buczyński.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.