Siedem drużyn rywalizowało na stadionach w Milczy i Wróbliku Szlacheckim w XXII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Krośnieńskiego.
W fazie eliminacyjnej drużyny rywalizowały w dwóch grupach systemem każdy z każdym 2 x 15 minut.

Grupę A (mecze na stadionie we Wróbliku Szlacheckim) wygrała Tęcza Zręcin przed Przełęczą Dukla i Burzą Rogi. Na turniej nie dojechał Orzeł Pustyny.
W grupie B (stadion w Milczy) z rywalizacji zwycięsko wyszedł Start Rymanów. Na drugim miejscu uplasowała się Jasiołka Jaśliska, na trzecim Dwór Kombornia, a na czwartym Nurt Potok.

Grupa A
Tęcza Zręcin - Przełęcz Dukla 0:0
Burza Rogi - Orzeł Pustyny 3:0 vo
Tęcza Zręcin - Orzeł Pustyny 3:0 vo
Przełęcz Dukla - Burza Rogi 1:1
Tęcza Zręcin - Burza Rogi 1:0
Orzeł Pustyny - Przełęcz Dukla 0:3 vo

Grupa B
Jasiołka Jaśliska - Nurt Potok 2:2
Start Rymanóww - Dwór Kombornia 3:0
Jasiołka Jaśliska - Dwór Kombornia 2:0
Nurt Potok - Start Rymanóww 0:4
Jasiołka Jaśliska - Start Rymanóww 0:4
Dwór Kombornia - Nurt Potok 3:0

Start Rymanów z pucharem Starosty Krośnieńskiego

Faza finałowa odbyła się na stadionie we Wróbliku Szlacheckim. W meczu o III miejsce Przełęcz Dukla zwyciężyła Jasiołkę Jaśliska 2-1, a w wielkim finale Start Rymanów pokonał Tęczę Zręcin 3-0.

Start Rymanów z pucharem Starosty Krośnieńskiego

Puchary, pamiątkowe dyplomy oraz talony finansowe na zakup sprzętu sportowego: za I miejsce - 1 000 zł, za miejsce II - 800 zł, za trzecie - 600 zł, a dla pozostałych drużyn po 300 zł wręczyli poseł Piotr Babinetz, starosta krośnieński Jan Pelczar, radny Rady Powiatu Krośnieńskiego Daniel Piwowar, zastępca burmistrza Rymanowa Grzegorz Wołczański i dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rymanowie Paweł Pelczar.

Start Rymanów z pucharem Starosty Krośnieńskiego

Mecze sędziowali: Wojciech Biały, Albin Kijowski, Konrad Kijowski, Martin Kijowski, Piotr Prajsnar, Wiesław Pyzia, Marcin Smoleń, Krzysztof Wojnar.

Spikerem zawodów był Konrad Kwolek.

Start Rymanów z pucharem Starosty Krośnieńskiego

Turniej został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie, Gminę Rymanów, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rymanowie, LKS Orzeł Milcza, LKS Iskra Wróblik.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.