Parafia pw. Stanisława Biskupa Męczennika w Zręcinie zdecydowała się na transmisje online z nabożeństw.
W związku z trwającą epidemią koronawirusa i wprowadzonymi przez organy państwowe ograniczeniami parafie wprowadziły ograniczenia w swoim funkcjonowaniu.

Ponieważ w liturgii nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób, wiele parafii w Polsce decyduje się na transmisję nabożeństw w Internecie. Transmisje online to doskonała możliwość zachowania kontakt ze swoimi parafianami.

Na uruchomienie transmisji z pomocą portalu terazKrosno.pl zdecydowała się Parafia pw. Stanisława Biskupa Męczennika w Zręcinie. Pierwsza "testowa" transmisja przeprowadzona w niedzielę 22 marca cieszyła się ogromnym powodzeniem - za pośrednictwem portalu Mszę Świętą na żywo oglądało ponad 650 osób a do tej pory obejrzało ją ponad 8 tys. Zobacz retransmisję: www.facebook.com/terazkrosno/videos/503031787057421/.

Już w najbliższą niedzielę przeprowadzona zostanie transmisja z Mszy Świętej o godz. 11:30 a o godz. 16:00 z Gorzkich Żalów. Transmisje będzie można obejrzeć w serwisie YouTube pod adresem: www.youtube.com/channel/UCyXJA2HWahibWVC8beYW0WA a także za pośrednictwem oficjalnej strony parafii: zrecin.przemyska.pl.

---
Parafie zainteresowane transmisjami mogą kontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 664 905 366.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.