Takiego miejsca brakowało w Zręcinie. W najbliższą niedzielę 22 kwietnia nastąpi wielkie otwarcie lodziarnio-kawiarni Familly, czyli nowego miejsca na gastronomicznej mapie gminy Chorkówka.
Lodziarnio-kawiarnia Familly zlokalizowana jest w Zręcinie przy ulicy Karpackiej 80 (Piekarnia & Cukiernia Sajdak). Z okazji otwarcia dla najmłodszych przygotowano niespodzianki - darmowe lody, baloniki, lizaki, zjeżdżalnie dmuchane i plac zabaw.

Lodziarnio-kawiarnia Familly zaprasza do skorzystania z ofert gastronomicznej pod altaną na świeżym powietrzu. W menu można znaleźć lody, gofry, naleśniki, frytki, pizzę, zapiekanki, dania obiadowe, pierogi, napoje, kawę a na deser coś słodkiego. Przestronna altana pozwala na zorganizowanie uroczystości i przyjęć do 40 osób.

Lodziarnio-kawiarnia Familly zapewnia pełną obsługę gastronomiczną. Posiada możliwość dowozu dań do klienta - catering. Dodatkowo na miejscu jest możliwość zamówienia z bogatej ofert tradycyjnych ciast i tortów.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie w najbliższą niedzielę 22 kwietnia od 12:00 do 20:00.


~Staszek

17-04-2018 19:43 0 0

:lol: wreszcie coś się dzieje w tym Zręcinie może wreszcie będzie można z dziećmi gdzieś wyjść niedaleko a nie jeździć gdzieś dalej, tylko żeby mieli więcej atrakcji......a i fajnie że pizzę tez można zjeść i zamówić do domu, :lol:
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.