Starą i nieefektywną instalację centralnego ogrzewania zastąpi nowa. Będzie remont kotłowni, budynek zostanie ocieplony i wymienione zostaną okna. Trwa termomodernizacja budynku wielofunkcyjnego w Zręcinie.
Wokół wielofunkcyjnego budynku w Zręcinie - w którym znajdują się m.in. przychodnie i punkt kasowy banku - spore utrudnienia w ruchu dla pieszych i zmotoryzowanych. W środku skute ściany i niska temperatura.

Od kilku tygodni trwa termomodernizacja budynku. Starą i nieefektywną instalację centralnego ogrzewania zastąpi nowa, część grzejników zostanie wymieniona, zamontowane zostaną również nowe grzejniki tam gdzie ich brakuje, modernizację przejdzie kotłownia.

Remont zewnętrznych elementów budynku obejmie wymianę okien i drzwi, docieplenie i odwodnienie fundamentów, docieplenie warstwą styropianu ścian i wykonanie płytki odbojowej.

Remont budynku w Zręcinie

Wykonawcą robót jest firma UNI-REM z Kobylan która wygrała przetarg oferując najniższą cenę 389 131,42 zł. W przetargu wzięło udział 5 firm.

Zakończenie wszystkich prac zaplanowane jest na 15 mają 2017 roku.

~jjjjjjjjjjjjjjjj

25-11-2016 22:06 2 2

czyli p.Szarota i jego fachowa ....... hmm "ekipa" :-*
Odpowiedz

~nic

20-11-2016 09:56 3 2

ha ha ha pokazali juz co potrafią bo to nie pierwszy budynek jaki robią w gminie
śmiechu warte :lol:
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.