W środę 19 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bezpieczne Wakacje 2016" na szczeblu powiatowym. Jednym z laureatów została Aleksandra Dymczak z Gimnazjum w Zręcinie.
Konkurs "Bezpieczne Wakacje" został zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. Celem konkursu, którego adresatem były dzieci i młodzież jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań w codziennych sytuacjach życiowych. Wykonane prace należało dostarczyć do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie w okresie od 15 czerwca do 7 października 2016 r.

Jurorzy dokonali oceny prac plastycznych w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Komisja konkursowa składała się z następujących osób: Elżbieta Skóra - nauczyciel Liceum Plastycznego w Krośnie, Grzegorz Tomkowicz - nauczyciel Liceum Plastycznego w Krośnie, asp. sztab. Jerzy Barczentewicz - funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, mł. asp. Marcin Krówka - funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Laureaci III kategorii wiekowej (13-15 lat) została Aleksandra Dymczak - uczennica Gimnazjum im. Jana Pawla II w Zręcinie. Będzie ona reprezentowała powiat w finale wojewódzkim.

~Ja Marysia

23-10-2016 15:28 1 0

To jest Aleksandra Dymczak - dziewczyna, uczennica III klasy Gimnazjum w Zręcinie.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.