Nie wynik się liczył, a dobra zabawa i szczytny cel. Trzy drużyny wystąpiły wczoraj w Zręcinie w Towarzyskim Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym z okazji 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piłkarze i kibice chętnie wrzucali do puszek pieniądze. Wolontariuszki, chociaż mocno zmarznięte, wytrwały do końca. Zobacz zdjęcia i film.

W mini turnieju wystąpiły trzy drużyny: Błękitni Żeglce, Jasiołka Świerzowa i gospodarz Tęcza Zręcin. Mecze rozgrywane były 2 x 20 minut. Wyniki spotkań:
Tęcza Zręcin - Jasiołka Świerzowa 4:2
Błękitni Żeglce - Tęcza Zręcin 1:3
Jasiołka Świerzowa - Błękitni Żeglce 1:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Tęcza Zręcin
2. Jasiołka Świerzowa
3. Błękitni Żeglce

Podczas turnieju okolicznościowy puchar z rąk prezesa Tęczy Zręcin Wojciecha Żurkiewicza otrzymał Michał Żołna, z okazji 5-cio lecia społecznej działalności w klubie. Na zawodników i kibiców czekała ciepła herbata i pyszny bigos.

Nie liczy się wynik a szczytny cel jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dziękuję zawodnikom i kibicom za przybycie, mam nadzieję, że idea takiego turnieju będzie kontynuowana w kolejnych latach - niekoniecznie w Zręcinie. - podsumował prezes Tęczy.

Film dostępny pod adresem:
http://www.chorkowka.net/filmy/youtubegallery/zrecin-towarzyski-turniej-pilki-noznej-wo-sp

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.