Szczegóły sobotniego wypadku w Zręcinie. Mąż z żoną zostali ranni w wypadku, spowodowanym przez pijanego kierowcę audi. Małżonkowie jechali ze swoim 3-letnim dzieckiem, które nie doznało żadnych obrażeń. Prowadzący audi mężczyzna, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
W minioną sobotę, około godz. 19:30, w Zręcinie, na ul. Łukasiewicza, zderzyły się audi 80 i ford mondeo. Według wstępnych ustaleń policjantów, do wypadku doprowadził kierowca audi, który podczas pokonywania zakrętu, na śliskiej nawierzchni zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżające z przeciwnego kierunku mondeo.

Kierowcą audi okazał się 30-letni krośnianin, który jechał sam, zaś fordem podróżowała trzyosobowa rodzina z gminy Chorkówka, 31-letni mężczyzna, jego 25-letnia żona i ich 3-letnia córka. W wypadku ranni zostali obydwoje małżonkowie, którzy zastali przewiezieni do krośnieńskiego szpitala. Dziecku i kierowcy audi nic się nie stało.

Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości obydwu kierowców wykazało w organizmie mężczyzny prowadzącego audi ponad 2,1 promila alkoholu. W tej sytuacji funkcjonariusze zatrzymali 30-latkowi prawo jazdy, a samochód przekazali wskazanej przez niego osobie. Drugi z kierowców był trzeźwy.

Szczegóły wypadku wyjaśniają aktualnie policjanci z komisariatu w Dukli.