19 czerwca w Żeglcach odbędzie się Pikniku Charytatywnym dla Kubusia Zwierzchowskiego z Bliznego
OSP Blizne, SP Żeglce, OSP Żeglce, KGW w Żeglcach, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żeglce "Że Chcę" oraz sołtys Żeglec Iwona Skalska zapraszają do wzięcia udziału w Pikniku Charytatywnym w Żeglcach dla Kubusia Zwierzchowskiego z Bliznego.

Chłopiec urodził się z poważną wadą serca. Jedyna szansa na uratowanie jego życia to skomplikowana operacja, którą mogą podjąć się lekarze z USA. Koszt transportu medycznego i operacji to ponad 6,5 miliona złotych.

- To nie koniec złych wiadomości… W amerykańskiej klinice musimy być jak najszybciej, bo serce Kubusia nie może czekać! Kolejnej operacji w Polsce może nie przeżyć, a każdy dzień oczekiwania zwiększa ryzyko. Nie możemy do tego dopuścić, musimy działać natychmiast! Mamy krytycznie mało czasu… Kubuś walczy przy wsparciu specjalistycznej aparatury, pojawiają się kolejne powikłania. Życie wisi na włosku... Błagamy Was o pomoc i wsparcie! Błagamy o ratunek dla Kubusia. Jeśli nie staniecie razem z nami do walki, jedyna szansa przepadnie... - piszą rodzice chłopca.

W programie pikniku charytatywnego zaplanowanego na sobotę 19 czerwca odbędzie się m.in. turniej piłki siatkowej, pokaz strażacki i motocykli. Szczegóły na plakacie.

Wszystkie osoby, które chcą pomóc Kubusiami mogą wpłacić pieniądze poprzez serwis siepomaga: www.siepomaga.pl/kubusiowe-serduszko.

plakat pikniku w Żeglcach

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.