Samochód osobowy marki Peugeot zjechał z drogi do rowu i uderzył w mostek. Dwie osoby zostały zakleszczone w pojeździe.
Dzisiaj około godziny 12:40 doszło do wypadku w Żeglcach (gm. Chorkówka). Samochód osobowy marki Peugeot na łuku drogi zjechał do rowu i uderzył w mostek.

Samochodem podróżowały trzy osoby. Dwie z nich zostały zakleszczone w pojeździe, aby ich wydostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracują strażacy, patrol policji, który wyjaśnia przyczyny wypadku oraz załogi karetek pogotowia.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Zobacz zdjęcia

~emeryt

29-09-2018 14:48 5 9

wg Ciebie trzeba gościa złapać skuć i zaprowadzić na posterunek. Panie Emerycie, a może Panie ORMO-wcu te czasy sie skończyły[/quote]
Gdzie napisałem,że typka trzeba złapać, skuć i zaprowadzić na posterunek. Wystarczy przestać tolerować naganne zachowania przestępców i chuliganów a jeżeli takie występuje to poinformować policję. Jeżeli chodzi o ORMO to nigdy nie miałem takich doświadczeń ale Ty pewnie tak i dlatego wiesz co robili ormowcy. Uważam,że jako społeczeństwo powinniśmy reagować na sytuacje, które narażają nas samych, naszych krewnych i sąsiadów na zagrożenie życia i zdrowia. Jakby w tym czasie ktoś Tobie bliski szedł drogą i dostał się pod koła tego samochodu, to pewnie nawet pomoc ormowca byłaby Ci miła. Nie odpisuj. Nie będę dyskutował z d....m!
Odpowiedz

~rencista

28-09-2018 23:52 5 8

[quote name="emeryt"]Policjanci z PP Chorkówka bardzo dobrze wiedzą jaki z niego typek, ale takich typków jest kilku, prawie w każdej wiosce się taki znajdzie a w większych niż Żeglce nawet kilku. Wiosek 14 i około 14 tysięcy mieszkańców. Mało prawdopodobne aby do jednego typka wyznaczyć 4 policjantów żeby go pilnowali. 3x8 godzin i jeden na zamianę! Ta tzw. obserwacja sklepów tez ma swoje znaczenie. Gdzie ten typek się nachlał. W barze którego nie ma w Żeglcach. Łatwo jest krytykować innych ale ciężej samemu coś zrobić dla poprawy bezpieczeństwa. "nie będę się wtrącać, co mnie to obchodzi, nie będę donosić na sąsiadów".
A może by tak pomóc policji? ..............................................................ale się rozpisałem, co mnie to obchodzi![/quote]
wg Ciebie trzeba gościa złapać skuć i zaprowadzić na posterunek. Panie Emerycie, a może Panie ORMO-wcu te czasy sie skończyły
Odpowiedz

~emeryt

25-09-2018 21:07 9 6

Policjanci z PP Chorkówka bardzo dobrze wiedzą jaki z niego typek, ale takich typków jest kilku, prawie w każdej wiosce się taki znajdzie a w większych niż Żeglce nawet kilku. Wiosek 14 i około 14 tysięcy mieszkańców. Mało prawdopodobne aby do jednego typka wyznaczyć 4 policjantów żeby go pilnowali. 3x8 godzin i jeden na zamianę! Ta tzw. obserwacja sklepów tez ma swoje znaczenie. Gdzie ten typek się nachlał. W barze którego nie ma w Żeglcach. Łatwo jest krytykować innych ale ciężej samemu coś zrobić dla poprawy bezpieczeństwa. "nie będę się wtrącać, co mnie to obchodzi, nie będę donosić na sąsiadów".
A może by tak pomóc policji? ..............................................................ale się rozpisałem, co mnie to obchodzi!
Odpowiedz

~Kat

24-09-2018 13:33 8 10

Posterunek wrócił do Chorkówki to dobrze ale wszyscy wiedzą oprócz policjantów że ten typek non stop się tłucze po wsi po pijoku. Panowie posterunkowi do roboty trochę inwencji a nie tylko objazdówki po gminie i obserwacja sklepów czy ktoś czasem piwa nie spożywa.
Odpowiedz

~Mama

23-09-2018 14:23 11 7

Przecież to był środek dnia i miejsce gdzie jest dużo dzieci, na rowerach, w wózkach... Przecież mogl kogos zabic, jakies dziecko, az sie serce kroi jak sobie pomysle ze mogłam tam spacerować z dzieckiem wtedy!
Koleś bez prawka, pod wpływem, jechal z kompanami, chyba nie pierwszy raz..
Powinien iść za kratki i tyle.
Odpowiedz

~PUMA

23-09-2018 00:46 9 7

SZYBCIEJ SZYBCIEJ TRZEBA ZŁOŻYĆ POSTULAT I ZATWIERDZIĆ ŻE KRETYNOM W STANIE UPOJENIA ALKOCHOLOWEGO ORAZ INNYCH URZYWEK DAĆ SZYBSZE AŁTA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: LUDZIE ŻENADA DOBRZE ŻE NIKOGO NIE ZABILI
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.