Fotorelacja z Żeglce gdzie przeszedł Orszak Trzech Króli.
W sobotę 6 stycznia ulicami Żeglec po raz drugi przeszedł barwny Orszak Trzech Króli.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz zdjęcia

~jasko2

21-01-2018 21:21 0 0

Neutralny, no nie każdy jest takim erudytą jak Ty, no ale jak się pracuje w UG, no to trzeba być to fakt
Odpowiedz

~Neutralny

21-01-2018 17:03 0 0

[quote name="Jasiek"]Grzesiek na wujta !![/quote]
A Ty Jasiek na sekretarza "wujta" ☺ " bez konkurencyjnie" ☺
Odpowiedz

~Jasiek

19-01-2018 09:19 0 0

Grzesiek na wujta !!
Odpowiedz

~constans

17-01-2018 10:48 0 0

Neutralny, czy Ty przypadkiem nie pracujesz w UG? A tak w ogole zwróć uwagę na to, kto robi to teraz czyli pod publikę, a kto robił te różnorakie imprezy zawsze, duźo wcześniej i nie pod publikę tylko dla ludzi. Każdy z tych, którzy są wybierani przez społeczność lokalną powinien się angażować i robić coś dla tej społeczności tak jak właśnie robią to w Żeglcach. Tylko jest inna kwestia, niektórym sie nie chce bo po co, nie da się, nie wolno, po co tracić czas jak pieniadze i tak te same, a innym się "Że Chcę".
Odpowiedz

~Neutralny

16-01-2018 13:17 0 0

Orszak - chwilowa moda i tyle. Fajnie, że jest ale gdyby go nie było tez ok. Mnie na organizowanie tego typu orszaków i szopek nikt nie chwyci. Ważny jest rozwój gminy na wielu płaszczyznach - nie tylko "kulturalnych". Kto ma zdrowy rozsądek ten właściwie oceni, czy Chorkówka się rozwija czy nie, czy remontowane są drogi, powstaje infrastruktura sportowa, pozyskiwane są środki unijne, itp.
Kampania wyborcza się rozkręca, więc orszaki, opłatki, koncerty itp. imprezy pod "publikę" będą - do mnie to jednak nie przemawia i trochę śmieszy.
Odpowiedz

~XYZ

12-01-2018 18:25 0 0

[quote name="anonimowyuzytkownik"][quote name="Organizator"]Zapraszamy wszystkich do organizacji takiego przedsięwzięcia,,niech ktoś z tych krzykaczy tutaj zainteresuje się ile to kosztuje wysiłku, pracy i logistyki..wtedy może utną się te komentarze nikomu nie przynoszące nic dobrego..My chcemy coś zrobić pokazać że jesteśmy a nie przyjść popatrzeć i skrytykować.[/quote]
A ten orszak niby co dobrego przyniósł? Pokazujecie jacy jesteście ograniczeni, chcecie żeby was chwalić ale skrytykować to już nie można. Orszak był tak potrzebny jak zjazd płetwonurków na pustyni czy pierwsze mistrzostwa gminy w Picipolo.
krytyka owszem, ale konstruktywna, a ta Twoja wypowiedź coś dobrego przyniosła, że pozwolę sobie zadać takie pytanie?
Odpowiedz

~Jasiek

12-01-2018 11:22 0 0

ja włoszczyzny nie lubię wole kotleta z kapustą....
Odpowiedz

~anonimowyuzytkownik

12-01-2018 10:11 0 0

[quote name="Organizator"]Zapraszamy wszystkich do organizacji takiego przedsięwzięcia,,niech ktoś z tych krzykaczy tutaj zainteresuje się ile to kosztuje wysiłku, pracy i logistyki..wtedy może utną się te komentarze nikomu nie przynoszące nic dobrego..My chcemy coś zrobić pokazać że jesteśmy a nie przyjść popatrzeć i skrytykować.[/quote]
A ten orszak niby co dobrego przyniósł? Pokazujecie jacy jesteście ograniczeni, chcecie żeby was chwalić ale skrytykować to już nie można. Orszak był tak potrzebny jak zjazd płetwonurków na pustyni czy pierwsze mistrzostwa gminy w Picipolo.

[quote name="Jasiek"]Grzegorz na wójta!!!! bez konkurencyjnie...!![/quote]
Ty jesteś bezkonkurencyjny w popełnianiu błędów, ale tak to jest zamiast "konsumować" polszczyznę je się włoszczyznę. Z drugiej strony wójt też do osób wybitnie "światłych" nie należy.
Odpowiedz

~deepthroath

11-01-2018 13:11

Komentarz usunięty przez moderatora.

~eligiusz trąba

10-01-2018 19:17 0 0

Jednak to prawda,że polemika jest solą demokracji.
Odpowiedz

~czwarty król

10-01-2018 18:02 1 0

ciąg dalszy:
Otóż chciałem przypomnieć Panie Wójcie, że to już kolejna nasza inicjatywa, której odmówił Pan bycia na stronie, jednoosobowo podejmując decyzję. Pragnę przypomnieć, że sprawuje Pan swoje powołanie( bo tak zawsze górnolotnie określacie bycie samorządowcami) za bardzo duże pieniądze swoich podatników, a wszystkie narzędzia w tym strona internetowa jest, a właściwie powinna być ich udziałem. Smutne, że pomylił Pan biologię z religią....
Mimo to znów zaprosimy Pana do Żeglec. Tym razem jednak na zebranie wiejskie, bo mamy do Pana dużo, dużo pytań.
Odpowiedz

~czwarty król

10-01-2018 18:01 0 0

dzisiaj objawił nam się czwarty król, król Andrzej K. nieustannie panujący trzecią kadencję Wójt Gminy Chorkówka.
Specyfika jego objawienia polegała na odmowie zamieszczenia na stronie internetowej urzędu relacji oraz podziękowań z Orszaku w Żeglcach. Była to zemsta za niedopuszczenie go do głosu na tym wydarzeniu, które to zresztą na znak protestu w sposób "dziecinnej manifestacji" opuścił, bocznym wyjściem, długo przed jego zakończeniem. Dla zainteresowanych dodam, że Pan Wójt w żaden, ale to, słownie ŻADEN sposób nie przyczynił się do naszego Orszaku.
Odpowiedz

~Jasiek

10-01-2018 13:15 0 0

Grzegorz na wójta!!!! bez konkurencyjnie...!!
Odpowiedz

~deepthroath

10-01-2018 11:59 0 1

słusznie róbcie tak dalej nic WAS nie powstrzyma rozpoczęło się w Żeglcach, a skończy w Urzędzie Gminy boją się o ciepłe posadki nasi włodarze. Co będą robić jak przegrają w 2018, dlatego ten hejt na Organizatorów. Co Wójt zrobił dla Orszaku jedynego w gminie powiem wam NICCCCCCCCC
Odpowiedz

~Organizator

09-01-2018 22:05 0 0

Zapraszamy wszystkich do organizacji takiego przedsięwzięcia,,niech ktoś z tych krzykaczy tutaj zainteresuje się ile to kosztuje wysiłku, pracy i logistyki..wtedy może utną się te komentarze nikomu nie przynoszące nic dobrego..My chcemy coś zrobić pokazać że jesteśmy a nie przyjść popatrzeć i skrytykować.
Odpowiedz

~gość 2

09-01-2018 08:51 0 0

Nie wiem, dlaczego znowu 'czepiliście się" pana Malika. Przecież on nic złego nie robi............... Nic nie robi!..................................................................... Przepraszam. Pozuje do zdjęć!
Odpowiedz

~Ziom

08-01-2018 23:59 0 0

Podsumowując to co było kiedy a to co sie teraz w waszej wiosce dzieję to śmiało można powiedzieć że świecicie przykładem. Nie trzeba się bać zmian. Wam wyszło na plus.
Odpowiedz

~gość 1

08-01-2018 17:57 0 0

[quote name="Jan Pędziwiatr" A kto dom strażaka wybudował jak nie on?[/quote] Śpieszę z informacją: "
[...] W 1976 roku otrzymano plan oraz zezwolenie na budowę. Powołano komitet budowy remizy a jego prezesem został Jan Bugielski. Funkcję naczelnika pełnił wówczas Marian Byczek. Dzięki dużemu zaangażowaniu społeczności wiejskiej oraz samych strażaków w czynie społecznym wykonano 30% wartości budowy, przez co budowa mogła być ujęta w planie finansowym gminy. W przedsięwzięcie włączyło się także PZU Życie w Krośnie, którego dyrektorem był wówczas Grzegorz Wojtowicz, zobowiązało się ono pokryć 50% kosztów budowy. Straż Pożarna w Krośnie przekazała materiał w postaci blachy ocynkowanej na pokrycie dachu, a pozostałe koszty pokryła Gmina Chorkówka.[...]" wycinek historia OSP Żeglce z krosno112.
Odpowiedz

~A jednak

08-01-2018 15:38 0 1

[quote name="Jan Pędziwiatr"]Nie to nie jest prowokacja. I rozumię ,że artykuł jest o czym innym. I owszem dobrze,że jest dla młodych sołtys i,że robi co robi. Ale nie możecie przekreślać kogoś ,kto był wybierany tyle razy przez ludzi. To co wybory były sfałszowane czy jak? A we wiosce żyją i ludzie starsi i doceniają radnego. A kto dom strażaka wybudował jak nie on?[/quote]
To wybacz, ale nikt nic nie napisał o przekreślaniu, ot czytanie ze zrozumieniem
Odpowiedz

~Jan Pędziwiatr

08-01-2018 15:14 0 1

Nie to nie jest prowokacja. I rozumię ,że artykuł jest o czym innym. I owszem dobrze,że jest dla młodych sołtys i,że robi co robi. Ale nie możecie przekreślać kogoś ,kto był wybierany tyle razy przez ludzi. To co wybory były sfałszowane czy jak? A we wiosce żyją i ludzie starsi i doceniają radnego. A kto dom strażaka wybudował jak nie on?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.