Jest szansa aby w Żeglcach w Orszaku Trzech Króli wziął udział prawdziwy wielbłąd.
6 stycznia 2018 r. w Żeglcach odbędzie się po raz drugi Orszak Trzech Króli.

Po raz piąty natomiast mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2018, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku wielbłąda. Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2018 roku.
Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli. Udział w nim mogą wziąć tylko te miejscowości, które mają podpisaną z Fundacją umowę na organizację OTK 2018.
Wizytę wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów.

Konkurs trwa od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 i jest podzielony na dwa etapy:
1. od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 24 listopada 2017 r. do godz. 12.00 - głosowanie na stronie www.orszak.org
2. od 25 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 - głosowanie na 10 finalistów z pierwszego etapu na profilu Facebook: Orszak Trzech Króli

Każda osoba może zagłosować jeden raz w pierwszym etapie i drugi raz w drugim etapie. W pierwszym etapie na podany adres mailowy wysyłana jest wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić. W drugim etapie, aby oddać głos, należy skomentować post na Facebooku dotyczący jednej z miejscowości, która przeszła do finału konkursu. Mogą komentować tylko Ci, którzy już polubili Profil Facebookowy Orszaku Trzech Króli. Komentarz musi zawierać co najmniej jedno logiczne zdanie.

Jak zagłosować na Żeglce?
1. Wejdź na stronę: http://orszak.org/konkursy/
2. W polu Miejscowość wpisz Żeg i wybierz z menu Żeglce
3. W polu email wpisz swój prawidłowy adres email
4. Zaakceptuj regulamin konkursu i kliknij Zapisz
5. Na podany adres email otrzymasz link, kliknij na niego (jeśli link nie przychodzi od razu poczekaj do godzinę i sprawdź czy nie został umieszczony w spamie)

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogą nam w walce o Wielbłąda dla naszego Orszaku.
Katarzyna Jagieło / Grzegorz Węgrzynowski

~koza

29-11-2017 16:05 10 14

Baranowi zawsze bliżej do bydła

[quote name="wołów"]głosuje na Wołów[/quote]
Odpowiedz

~wołów

27-11-2017 21:31 14 12

głosuje na Wołów
Odpowiedz

~ŻyczliwySąsiad

24-11-2017 10:22 13 16

[quote name="anonimowyużytkownik"]Dawno się tak nie uśmiałem, słyszałem o różnych fundacjach, jedna pomaga osobom chorym na raka, druga finansuje biednym dzieciom ( a tych i w naszej gminie nie brakuje) ciepły posiłek. Ale o fundacji wypożyczającej wielbłądy to jeszcze nie słyszałem. Dla mnie to jest jakiś przekręt, mający na celu wyprowadzenie publicznych pieniędzy, nie będę wspominał kto może być pomysłodawcą.[/quote]

A wielu ludziom Ty pomogłeś? Chyba, że to zwykła prowokacja, bo jako, że Żeglce są ostatnio na topie, to zawsze się znajdą "życzliwi". Pozdro dla Żeglec, robicie piękną robotę!
Odpowiedz

~swojak

23-11-2017 23:42 12 6

W Zeglcach akurat w ostatnich dniach byla pomoc dla najbardziej potrzebujacych, biednedziecko u nas nie tylko konkurs, rowniez pomoc dla mieszkancow. Zawsze mozna sie przemeldowac
Odpowiedz

~sowasiwa

23-11-2017 12:06 14 14

anonimowyuzytowniku odwiedziles kiedykolwiek oficjalna strone Orszaku Trzech Kroli? W tamtym roku poprzez takie glosowanie Wielblad odwiedzil miejscowosc Wołów. Poczytaj troche, zainteresuj sie tematem. Ja sie ciesze ze istnieje chocia jeden orszak w naszej gminie, a w tym momencie jest w tym konkursie na 21 miejscu na 600 orszakow w calej Polsce. Brawo Zeglce- dokonujecie rzeczy wielkich!
Odpowiedz

~anonimowyużytkownik

23-11-2017 11:08 14 12

Przecież ja nikogo nie prowokuje, tylko podaje pod wątpliwość uczciwość takiego przedsięwzięcia, słyszałeś kiedyś o fundacjach wypożyczających wielbłądy? Bo ja nie.
Odpowiedz

~zdrowy

23-11-2017 10:53 13 10

biednedziecko nie jestem bogaczem i pewnie nigdy nie będę, inicjatywy pomocy potrzebującym, głodnym, chorym są jak najbardziej potrzebne i podpisuję się pod nimi obiema rękami, ale powiedz mi co to ma wspólnego z tym konkursem, po co ten atak? Prowokacja?
Ty masz głowę, ja mam głowę, co dwie głowy to nie jedna, pomyślmy nad taką inicjatywą. Jestem cały za.
Odpowiedz

~biednedziecko

23-11-2017 10:17 12 14

pewnie żyjesz w dobrobycie to nie zrozumiesz co czują inni, bogaczu. dlaczego zamiast tego konkursu nie zrobi się konkursu który przyniósłby jakieś dobro dla głodnych na święta, a nie kawał zbędnego mięsa z garbem.
Odpowiedz

~zdrowy

23-11-2017 10:14 16 17

Jednak chory, zawistnych ludzi dookoła nie brakuje. Co komu przeszkadza, że jest taki konkurs?? Chcesz zagłosuj, nie chcesz nie głosuj i nie pisz bzdur.
Odpowiedz

~biednedziecko

23-11-2017 09:54 16 12

dziękuję panu za okazanie nami zainteresowania, razem z rówieśnikami często jesteśmy głodni i spragnieni. jak to dobrze że są jeszcze tacy dobrzy ludzie. a do władz gminy i władz parafii - może warto połączyć to co chcecie i to co my chcemy. jeśli zwyciężymy w konkursie, to może po uroczystościach dokonamy uboju Wielbłąda i wszyscy głodni się najedzą?
Odpowiedz

~anonimowyużytkownik

23-11-2017 08:29 11 13

Dawno się tak nie uśmiałem, słyszałem o różnych fundacjach, jedna pomaga osobom chorym na raka, druga finansuje biednym dzieciom ( a tych i w naszej gminie nie brakuje) ciepły posiłek. Ale o fundacji wypożyczającej wielbłądy to jeszcze nie słyszałem. Dla mnie to jest jakiś przekręt, mający na celu wyprowadzenie publicznych pieniędzy, nie będę wspominał kto może być pomysłodawcą.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.