Pożar sadzy w kominie i akcja wyciągania samochodu gaśniczego z rowu w Żeglcach.
We wtorek 31 października po godz. 17:00 strażacy zostali wezwani do pożaru drewnianego domu w miejscowości Żeglce.

Do pożaru zadysponowano dwa zastępy z JRG Krosno oraz OSP Żeglce i OSP Szczepańcowa. Po przyjeździe na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że doszło na szczęście tylko do pożaru sadzy w kominie a ogień nie przedostał się na budynek.Do budynku w którym doszło do pożaru prowadzi wąska i ślepa droga. Podczas zawracania ostatni z samochodów JRG zsunął się do rowu i niebezpiecznie przechylił się blokując całkowicie przejazd. Aby go bezpiecznie wyciągnąć zadysponowano ciężki holownik drogowy z JRG i samochód OSP Leśniówka. Cała operacja trwała ponad dwie godziny.


~W_kanalia

10-11-2017 09:01 13 8

Przyjacielu, gmina nie ma pieniędzy i czasu na twoje problemy z niedziałającymi żarówkami. Są kwestie które nie mogą czekać, takie jak wypłaty dla obiboków. Zdrowie mieszkańców, zapewniane przez drogowe oświetlenie, nie jest ważne bo nie przynosi materialnej korzyści.
Skandal.
Odpowiedz

~wieszcz

08-11-2017 14:25

Komentarz usunięty przez moderatora.

~żeglcanin

03-11-2017 21:50 14 10

Droga nie jest ślepa tylko zaciemniona bo od września nikt z elektryków nie raczy się pofatygować wymienić 3 żarówek w latarniach i to jest kur..... SKANDAL !!!!!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.