Sześć zastępów straży pożarnych walczyło wczoraj z pożarem drewnianego domu w Żeglcach. W pożarze nikt nie odniósł obrażeń jednak budynek nie nadaje się do zamieszkania.

Do wybuchu pożaru doszło przed godz. 20:00. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnych - 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej, OSP Żeglce, OSP Szczepańcowa, OSP Leśniówka i OSP Zręcin.

Po przybyciu pierwszych zastępów ogniem objęta była drewniana konstrukcja dachowa. Paliło się również siano złożone na poddaszu. Strażacy aby dostać się do ognia musieli rozebrać dach pokryty dachówką.W wyniku pożaru spaleniu i zniszczeniu uległa niemal cała konstrukcja dachowa, pomieszczenia znajdujące się poniżej zostały zalane wodą. Dom nie nadaje się do zamieszkania.

~Żeglcak

30-10-2014 17:26 8 3

Kolego nie liczy się czy 10 zł czy 20! Liczy się to że pomoc jest od serca! Taki jesteś mądry? A ciekawe czy chodzisz hoć pomóc tym ludzią?! Młodzież i starsi codziennie od 7 rano pomagają by jak najszybciej ta rodzina mogła tam zamieszkać a ty potrafisz tylko cwaniaczyć przez internet! Rusz swoje cztery litery i pomagaj!
Odpowiedz

~anty amika

28-10-2014 19:13

Komentarz usunięty przez moderatora.

~pomoc 2

27-10-2014 06:22 5 0

Widziałem wczoraj te "pomoc" jak chodzili ze zbiórką. Wiem że nie każdego stać, ale 10 czy 20 złotych to się daje strażakom za kalendarz, a nie dla ludzi którzy stracili prawie wszystko.
Wstyd żeglecka "szlachto"
Odpowiedz

~pomoc

26-10-2014 21:28 7 4

Proszę wszystkich pomóżmy poszkodowanej rodzinie jak tylko możemy!!! Nie tylko ŻEGLCE, proszę o pomoc również inne wioski!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.