Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek odbył się 19 stycznia w Kościele Parafialnym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Żeglcach.

Organizatorami koncertu byli: Parafia Żeglce, Koło Gospodyń Wiejskich w Chorkówce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce. Po Mszy Św., w której uczestniczyły wszystkie zespoły biorące udział w uroczystości, zaproszeni goście oraz mieszkańcy parafii odbył się koncert, w którym udział wzięły następujące zespoły: Bobrzanie z Bóbrki, Kapela Ludowa Bobrzanie, Chorkowianie z Chorkówki, Jutrzenka z Kopytowej, Seniorzy ze Świerzowej Polskiej, Nadzieja ze Zręcina z towarzyszeniem Kapeli Podwórkowej Stara Wiara oraz zespół 50 Plus. Koncert zaszczycili swoją obecnością: ks. Tadeusz Nowak – proboszcz parafii Bóbrka, ks. prałat Jan Luchowski – proboszcz parafii Żeglce (współorganizator uroczystości) oraz ks. Wojciech Szpylma, władze samorządowe Gminy Chorkówka na czele z wójtem p. Andrzejem Konieckim, obecni byli również radni na czele z Przew. Rady p. Sebastianem Rogala, prezesi stowarzyszeń, przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich, mieszkańcy.

Po zakończeniu koncertu panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chorkówce przygotowały dla występujących zespołów i gości okolicznościowy poczęstunek.

Zdjęcia do obejrzenia pod adresem http://picasaweb.google.com/...

~czarny

25-01-2014 12:36 7 4

[quote name="gospodyni"]Po zakończeniu koncertu panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chorkówce przygotowały dla występujących zespołów i gości okolicznościowy poczęstunek.

A ja się pytam gdzie Panie z KGW Żeglce?[/quote]
Nie miały sponsora :P
Odpowiedz

~gospodyni

25-01-2014 08:04 5 2

Po zakończeniu koncertu panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chorkówce przygotowały dla występujących zespołów i gości okolicznościowy poczęstunek.

A ja się pytam gdzie Panie z KGW Żeglce?
Odpowiedz

~warszawiak

23-01-2014 19:18 7 6

Zespół "Jutrzenka" z Kopytowej jak zawsze pięknie się zaprezentował.
Odpowiedz

~54353

23-01-2014 17:58 6 4

8) 8) 8) 8) 8) 8)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.