W sobotę, 25 maja, na terenach przy budynku Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej odbył się Piknik Rodzinny.
Wydarzenie rozpoczęli dyrektor szkoły Małgorzata Frączek oraz przewodniczący Rady Rodziców Maciej Faber, witając przybyłych gości.

Piknik rodzinny w Świerzowej Polskiej

W programie artystycznym zaprezentowały się dzieci z przedszkola oraz uczniowie pierwszych klas szkoły podstawowej. Publiczność mogła podziwiać występy młodych tancerek i tancerzy, jak również adeptów sekcji judo z klubu UKS "Jasiołeczka".

Piknik rodzinny w Świerzowej Polskiej

Po części artystycznej uczestnicy pikniku mieli możliwość skorzystania z licznych bezpłatnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Dzieci chętnie korzystały z dmuchanych zjeżdżalni i zamków oraz przejażdżek quadami.

Piknik rodzinny w Świerzowej Polskiej

Na miejscu dostępne były również punkty z poczęstunkiem, malowanie twarzy, robienie tymczasowych tatuaży i plecenie kolorowych warkoczyków.

Piknik rodzinny w Świerzowej Polskiej

Dodatkową atrakcją było stanowisko astronomiczne oraz pokaz sprzętu strażackiego, w którym uczestniczyli druhowie ze Świerzowej Polskiej i Szczepańcowej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także przejazdy ciuchcią ulicami Świerzowej Polskiej, które dostarczyły wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.