Już najbliższy weekend na terenie Miasta Krosna oraz Gminy Chorkówka odbędzie się Rajd Łukasiewicza, organizowany przez Automobilklub Małopolski Krosno. Zawody stanowić będą finał Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem.
W sobotę 28 października będzie to 4. runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego na następujących próbach sprawnościowych:

1. ODTJ Krosno - trzykrotny przejazd odcinkiem o nawierzchni asfaltowej na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego,

2. Żeglce - Debrza (gmina Chorkówka) - dwukrotny przejazd odcinkiem,

Rajd Łukasiewicza

3. Krosno Legionów Show.

- O próbie Krosno Legionów Show warto wspomnieć kilka słów więcej, a mianowicie to, że jest to próba równoległa, czyli dwie załogi startują jednocześnie. Oznacza to, że na trasie będą w tym samym czasie dwa samochody. Jeżeli uważacie, że uczestnicy Konkursowej Jazdy Samochodem ścigający się na odcinku miejskim to spora atrakcja to uwaga. To nie koniec! Na tej samej trasie tuż po nich pojawią się Mistrzowie Wyścigów Górskich w swoich "potworach", które z reguły można oglądać tylko na trasach Wyścigów Górskich. Oni też będą jeździć w parach, a po drodze będą musie zmierzyć się z mityczną beczką. A na trasie miejscami też jest położony bruk. Coś Wam to przypomina? Przyjdźcie i przekonajcie się sami w sobotę o godz. 19:00 - zachęca Wojciech Tomkiewicz, prezes Automobilklubu Małopolskiego Krosno.

Rajd Łukasiewicza

W niedzielę 29 października odbędzie się 5. runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego, a uczestnicy będą się zmagać na próbach sprawnościowych:

1. ODTJ Krosno - trzykrotny przejazd (w innej konfiguracji jak w sobotę),

2. "Guzikówka" - dwukrotny przejazd odcinkiem w ciągu Drogi G.

3. Bóbrka - Zręcin (gmina Chorkówka) - dwukrotny przejazd odcinkiem.

Rajd Łukasiewicza

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę na czas imprezy nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu w miejscach rozgrywanych drogowych prób sprawnościowych.

W sobotę 28 października na terenie Krosna będą to: ul. Legionów, ul. Wisłocza i ul. Forteczna w godz. od 17:30 do 21:00.

Rajd Łukasiewicza

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.