W niedzielę (3 września) odbędzie się IV edycja "Biegu z Sercem dla Igi".
W najbliższą niedzielę (3 września) Klub Biegacza Athletic Zręcin we współpracy z Gminą Chorkówka, Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce oraz Gminą Nowy Żmigród organizuje charytatywny Bieg z Sercem dla Igi. Tym razem uczestnicy pobiegną dla Igi Wygnał z Nienaszowa kwestując do puszek na jej leczenie, żeby i ona kiedyś mogła biegać.

Będzie to Bieg w charakterze przyjacielskim bez rywalizacji, opłata dobrowolna do puszki. Zapisy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Organizatorzy proszą o przesłanie imienia i nazwiska oraz rok urodzenia.
Szczegóły pod numerem telefonu: Prezes Klubu Biegacza Athletic Zręcin - Marcin Kisielewicz tel. 515 098 359.

Trasa biegu wynosi około 21 km (sztafeta 2x10,5km). Punkty odżywcze będą 3. Faliszówka, Nienaszów i Toki. W Nienaszowie, będzie połowa trasy gdzie można zakończyć lub rozpocząć bieg, lub dokonać zmiany sztafety.

Start Biegu z Kompleksu Boisk Sportowych w Chorkówce przewidziany jest na godzinę 12.30. 21 kilometry Bieg zakończy się w Kątach, gdzie odbywać się będą Dożynki Gminy Nowy Żmigród.
Powrót z Kątów na KBS w Chorkówce lub do Nienaszowa zapewniony będzie dwoma autobusami. Dla każdego biegacza przewidziany jest niepowtarzalny pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek na mecie.

W trakcie wydarzenia przewidziana jest również impreza towarzysząca Turniej Piłki Nożnej w Gminie Chorkówka dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych oraz inne formy rywalizacji sportowej. To wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.30 na Kompleksie Boisk Sportowych w Chorkówce.

Może wesprzeć również Igę poprzez wpłatę www.siepomaga.pl/iga-wygnal

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.