Futsalowym meczem charytatywnym Reprezentacji Polski +35 z drużyną z Chorkówki zakończył się projekt "Wszyscy jesteśmy niebiescy".
"Wszyscy jesteśmy niebiescy" to projekt realizowany przez Tomka i Dominika w ramach konkursu "Zwolnieni z teorii". Celem jest zwiększenie świadomości o autyzmie. W ich działaniach pomagają lokalne organizacje i sponsorzy.

Mecz charytatywny w Krośnie

Tomasz Sałata - licealista IV klasy II LO w Krośnie, jest osobą zmagającą się z autyzmem. Przy wsparciu Damiana Ziemby pobudza lokalną społeczność do działań animacyjnych, które mają przyczynić się do zwiększenia świadomości w Krośnie czym jest autyzm.

W projekt "Wszyscy jesteśmy niebiescy" włączyli się: Fundacja GraTy, Fundacja Pasjonauci, Stowarzyszenie KOGEL MOGEL, Fundacja 21, Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie, Gmina Chorkówka, Akademia Jazdy IMPULS, Karpaty Krosno, Zespół Taneczny Salart oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie.

Mecz charytatywny w Krośnie

Dla mieszkańców Krosna przygotowano cykl spotkań, wystawę, prelekcje tłumaczące jak pomóc autyście w danej sytuacji, gry parkowe, mistrzostwa Krosna w grze w krzesła i kapsle, i wiele innych.

Mecz charytatywny w Krośnie

Całość zakończyła się meczem charytatywnym Reprezentacji Polski +35 z drużyną z Chorkówki. Spotkanie rozegrano z sobotę w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 15. Zakończyło się wynikiem 13:2 dla Reprezentacji Polski.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.