W ubiegły piątek 30 kwietnia w Żeglcach odbył się Pierwszy nocny Rajd trasą biegów Tropem Wilczym Żeglce - Zręcin.
Organizatorami tego wydarzenia byli Iwona Skalska i Tomasz Serwa. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziała dość liczna grupa śmiałków, którzy pomimo późnej pory postanowili pokonać tą trasę.

Punktualnie o godz. 22.30 pod Domem Strażaka w Żeglcach na starcie marszu pojawiło się ponad 70 osób wyposażonych w latarki oraz kamizelki odblaskowe, a co najważniejsze z uśmiechem na twarzach.

Uśmiech ten nie schodził z twarzy uczestników do samego końca Rajdu, gdy po godz. 1.30 pojawili się ponownie pod Domem Strażaka na mecie marszu. Zakończeniem imprezy było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, którzy tak licznie zaszczycili obecnością i postanowili wyjść z domu. Podziękowania kierują również w kierunku Druhów OSP Żeglce, którzy pomogli w zabezpieczeniu trasy Rajdu i jak to na Straż przystało zajęli się ogniskiem.

Organizatorzy marszu zapraszają na kolejne wspólne wyjście - "Wschód słońca nad Żeglcami". Więcej info wkrótce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Wacława Cichonia.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.