Tylko nieliczni mają okazję zmierzyć się z torem Ninja Warrior. W grupie szczęśliwców, którzy zawalczą o tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych znalazł się Szymon Janas z Bóbrki.
Celem show "Ninja Warrior Polska" emitowanego w telewizji Polsat jest pokonanie przez zawodników wyjątkowo trudnego toru składającego się z 32 przeszkód. Aby znaleźć się wielkim finale sportowcy muszą przejść tor eliminacyjny oraz półfinałowy w jak najlepszym czasie.

Tego zadania już 29 września o godzinie 20:05 w 5. odcinku programu podejmie się Szymon Janas z Bóbrki w gminie Chorkówka.

Szymon Janas pracuje jako kucharz. Jest także żołnierzem 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Sport to jego wielka pasja, w wolnym czasie biega, pływa, uprawia sporty walki, a także oddaje skoki ze spadochronem. Jego motto to "Wyeliminuj ze swojego życia słowo problem, zastąp je słowem "wyzwanie".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.