W najbliższa niedzielę 11 listopada nastąpi uroczyste oddanie do użytku kompleksu boisk sportowych w Chorkówce.
W programie uroczystości jest msza św. w kościele parafialnym w Żeglcach (godz. 12:00), złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem obok kościoła parafialnego (godz. 13:00), część artystyczna w sali GOK w Chorkówka (godz. 14:00) i odsłonięcie tablicy pamiątkowej i poświęcenie kompleksu boisk (godz. 15:00). Organizatorzy przewidują także pokazy i konkursy oraz grochówkę dla wszystkich uczestników imprezy.

~Anita

16-11-2018 08:40 11 8

Moim zdaniem, budowa w tym miejscu takiego boiska to błąd, kto bedzie z tego korzystał? z Szczepańcowej beda jeżdic? Leśniówki? Kobylan? moiże z Draganowej?. Po drugie struktura wiekowa mieszkańców nie jest za dobra wiec może dla seniorów?. Moze lepiej było przeznaczyć te pieniadze co poszly na budowe stadionu na poprawe obecnych stadionów?
Koszty utrzymania bedą bardzo wysokie za pare lat remont zapewne bo nic nie jest wieczne.. Tą decyzja powinoo sie zaintereswać CBA i przeswietlić na czym opierano sie podejmując decyzje o budowie i to w takim akurat miejscu.
To pownna byc jedna z pierwszych decyzji nowej rady i wojta
Odpowiedz

~WYZ

13-11-2018 00:33 14 6

Wy nawet jak mielibyście "Dubaj" narzekalibyście, że za bogato, ale cóż jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził, a ja mam wrażenie. że co by nie zrobił to i tak będzie źle, a na terenie naszej gminy to szczególnie. Te wszystkie niezadowolony zrzędy niech się przeniosą tam gdzie nie ma wolności słowa i tam ponarzekają i pokrytykują. A może Ci wielcy krytykujący spróbowaliby sami coś zrobić, a nie powtarzać jedni za drugimi jak mantra.
Odpowiedz

~Optymista

11-11-2018 19:57 9 5

[quote name="LosAngeles"]Porównujecie koszt innych okolicznych boisk ze sztuczną nawierzchnią do tego w Chorkówce. Tylko, że okoliczne "orliki" nie są pełnowymiarowe, nie ma wokół nich bieżni i często dodatkowych boisk (tenis, siatkówka, koszykówka). Oczywiście trzeba było nawieźć dużo ziemi itd., ale na prawdę doceńmy jak piękny obiekt mamy w naszej gminie. Pozdrawiam.[/quote]
Pogadamy za parę lat.
Życzę nam wszystkim, by okazało się, że to będzie działać.
Ale bagno, to bagno.
Woda zawsze idzie do góry...
Już Archimedes o tym uczył.
Odpowiedz

~LosAngeles

11-11-2018 09:26 11 8

Porównujecie koszt innych okolicznych boisk ze sztuczną nawierzchnią do tego w Chorkówce. Tylko, że okoliczne "orliki" nie są pełnowymiarowe, nie ma wokół nich bieżni i często dodatkowych boisk (tenis, siatkówka, koszykówka). Oczywiście trzeba było nawieźć dużo ziemi itd., ale na prawdę doceńmy jak piękny obiekt mamy w naszej gminie. Pozdrawiam.
Odpowiedz

~oczy

10-11-2018 20:52 11 9

tak to bywa jak klapeczki są na oczach a nie na nogach
Odpowiedz

~BZaha1234

10-11-2018 20:18 10 9

[quote name="B."]Piękny obiekt. Mijam go codziennie w drodze do pracy, wrazenie niesamowite zwłaszcza wieczorem. Ogromne gratulacje dla wójta Konieckiego i rady gminy. Szkoda, ze wybory tak się potoczyły... według mnie duża strata dla gminy.[/quote]
Gratulacje dla Konieckiego za to, że w gminie, w której jest 9 klubów piłkarskich, sztuczne boisko powstało 5 lat później niż w innych gminach, rzeczywiście sukces :)
PS. Wcale mi nie szkoda, że wybory się tak potoczyły.
Odpowiedz

~obiektywny

09-11-2018 18:25 8 7

[quote name="B."]Piękny obiekt. Mijam go codziennie w drodze do pracy, wrazenie niesamowite zwłaszcza wieczorem. Ogromne gratulacje dla wójta Konieckiego i rady gminy. Szkoda, ze wybory tak się potoczyły... według mnie duża strata dla gminy.[/quote]
Nie wierze co czytam, obiekt jest grubo przepłacony, konkretnie grubo, prosze popatrzeć ile milinów kosztował a za ile buduje się takie obiekty - za połowę tej ceny. Ale jak w Chorkówce buduje się sztuczne boisko na byłbych bagnach to gratuluje pomysłu :)
Odpowiedz

~B.

07-11-2018 22:38 11 7

Piękny obiekt. Mijam go codziennie w drodze do pracy, wrazenie niesamowite zwłaszcza wieczorem. Ogromne gratulacje dla wójta Konieckiego i rady gminy. Szkoda, ze wybory tak się potoczyły... według mnie duża strata dla gminy.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.