13 października w Żeglcach gościł wiceminister Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski. Ministrowi towarzyszył poseł Piotr Babinetz.
Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na wójta gminy Chorkówka Grzegorz Węgrzynowski oprowadził ministra po boisku szkolnym przy szkole podstawowej w Żeglcach. Jarosław Stawiarski zadeklarował pełne poparcie dla budowy przy każdej szkole podstawowej boiska wielofunkcyjnego, które będzie służyć mieszkańcom danej miejscowości.

minister w Żeglcach

Usłyszeliśmy także, że w planach Ministerstwa Sportu i Turystyki jest dofinansowanie budowy pełnowymiarowych sal gimnastycznych w gminie Chorkówka w miejscowościach w których takich obiektów nie ma. Dofinansowanie ministerstwa wynosi od 50% do nawet 80% kosztów kwalifikowanych.

~Jaś

30-10-2018 11:29 6 5

No i mamy wójta z miną prezydenta Dudy. Szykowne.
Odpowiedz

~Ori

19-10-2018 16:57 6 6

Obecna kadencja to wykorzystanie 40-50% możliwości jakie gmina posiadała. A teraz idą nowe perspektywy i możliwości, jak choćby współpraca z Marszałkiem Województwa. Musimy to wykorzystać i postawić na młodość, energię i pomysłowość!
Odpowiedz

~Ori

19-10-2018 16:56 5 4

Krytykujcie dalej PIS (zwlaszcza pan "WWO" który lata od artykułu do artykułu i wszędzie pisze zjadliwe anty komentarze) i przyklaskujcie jakie to PSL wspaniałe inwestycje poczynił. A prawda jest taka, że
co do boiska to 2,7 mln to pieniądze z Ministerstwa, które gmina otrzymała dzięki czyjejś pomocy (praktycznie jak na tacy), bo przecież z Ministerstwem nasz wójt nie rozmawia, z Sejmikiem Wojewódzkim również. Projekty unijne wykorzystane w tej kadencji bardzo marnie o czym świadczy uzyskana pozycja przez naszą gminę. (1546 miejsce). Wszystko do sprawdzenia na http://www.mapadotacji.gov.pl/. A teraz na koniec kadencji pokazówka. Wcześniej słowa na zebraniach wiejskich, że nie ma pieniędzy na drobne inwestycje, że się nie da, teraz okazuje się, że są. Słowa, że nie ma naboru na taką czy inną MOŻLIWĄ inwestycję. Widać, że w innych gminach dało się remontować różne obiekty i nabory były.
Odpowiedz

~wwo

19-10-2018 12:16 6 6

to tak jakby napisać "Monika ledwo uszła życiem przed Marcinem i ślizga się do drugiej tury..." wszak tylko 100 głosów ją od tego dzieliło ;)[/quote]

i bardzo dobrze, że to ona przeszła a nie aspirujący o fotel poraz drugi Marcin bo poza aspiracjami cinko bardzo!, szumne zapowiedzi, wykształcenie bogate ale z demokracji jak się okazało w drugiej turze (odciął się od wszystkiego hahaha) - Pała! o sorki nie tylko z demokracji jak dla mnie[/quote]

Sam jesteś "cinki"...w drugiej turze wygrał lepszy wiec zejdź na ziemie ze "swoja demokracja" aa no tak "demokracja demokracja ale zwycięstwo po waszej stronie musi być" tzn. PiSowskie pewnie dlatego "grzebiecie" przy ordynacji by wasi "ciency" kandydaci się ślizgali.
Odpowiedz

~Ori

19-10-2018 11:59 5 5

[quote name="koniecpolski"]...jedyną zmianą trwałą jest to że UG jest czynny w pon.do 17.00 a piątek weekend mamy ok 12.00 każdy kto chciał załatwić sprawę w tej godzinach to zastał spakowane biurko i wyłączony komp.[/quote]

Teraz urzędnicy to może po godzinach zostają, bo mają ręce pełne roboty przed wyborami, muszą minusować niepochlebne komentarze i plusować te przyklaskujące wójtowi. Ciekawe co byłoby gdyby tak na jeden dzień zabrać im komputery. Gdyby nie urzędnicy i ich rodziny, dyrektorzy szkół jedzący z panem wójtem jedną łyżeczką, pracownicy szkół, nie miałby szans w wyborach.
Odpowiedz

~szczerze

19-10-2018 11:47 6 4

[quote name="wwo"][quote name="koniecpolski"]mam propozycję dla naszego wójta aby złożyć wniosek by specjalnie dla niego jego kadencja trwała ok 6 miesięcy ponieważ on nic nie robi przez 3.5 roku. tak było 8 lat temu wtedy nie było co zbierać z kontrkandydata bo wiadomo z kim się mierzył. 2014r Monika ledwo uszedł z życiem ale .....

to tak jakby napisać "Monika ledwo uszła życiem przed Marcinem i ślizga się do drugiej tury..." wszak tylko 100 głosów ją od tego dzieliło ;)[/quote]

i bardzo dobrze, że to ona przeszła a nie aspirujący o fotel poraz drugi Marcin bo poza aspiracjami cinko bardzo!, szumne zapowiedzi, wykształcenie bogate ale z demokracji jak się okazało w drugiej turze (odciął się od wszystkiego hahaha) - Pała! o sorki nie tylko z demokracji jak dla mnie
Odpowiedz

~koniecpolski

19-10-2018 09:35 3 5

popis to dał Marcin w Kopytowej NIC nie kuma z zadań własnych gminy nie wie co klasy integracyjne jak padły py :D tania z sali nie było co zbierać z kandydata KUKIZ 15
Odpowiedz

~wwo

19-10-2018 08:59 5 4

[quote name="koniecpolski"]mam propozycję dla naszego wójta aby złożyć wniosek by specjalnie dla niego jego kadencja trwała ok 6 miesięcy ponieważ on nic nie robi przez 3.5 roku. tak było 8 lat temu wtedy nie było co zbierać z kontrkandydata bo wiadomo z kim się mierzył. 2014r Monika ledwo uszedł z życiem ale .....

to tak jakby napisać "Monika ledwo uszła życiem przed Marcinem i ślizga się do drugiej tury..." wszak tylko 100 głosów ją od tego dzieliło ;)
Odpowiedz

~koniecpolski

19-10-2018 08:20 6 6

mam propozycję dla naszego wójta aby złożyć wniosek by specjalnie dla niego jego kadencja trwała ok 6 miesięcy ponieważ on nic nie robi przez 3.5 roku. tak było 8 lat temu wtedy nie było co zbierać z kontrkandydata bo wiadomo z kim się mierzył. 2014r Monika ledwo uszedł z życiem ale też pół roku aktywności, jedyną zmianą trwałą jest to że UG jest czynny w pon.do 17.00 a piątek weekend mamy ok 12.00 każdy kto chciał załatwić sprawę w tej godzinach to zastał spakowane biurko i wyłączony komp. A teraz skonczy się w I turze przegra z Grzegorzem. Wszystkie wioski za lasem poprą Grzegorza. Faliszówka Leśniówka Kopytowa Poraj Kobylany. :D
Odpowiedz

~Gromit

18-10-2018 20:46 6 4

No nowy most w Zręcinie ,No Panie Konieczny brawo ,Głos idzie dla pana tak dalej
Odpowiedz

~luk

18-10-2018 18:20 4 5

Masz rację Mario ludzie nabierali się już 12 lat czas z tym skończyć. Ale fal głosuje na ludzi nie partie i dlatego wole Grześka z PiS niż wójta z PSL.
Odpowiedz

~Maria

18-10-2018 16:33 5 7

Te wszystkie wizyty ministrów, marszałków i innych 'waznych' tego świata to zwykła propaganda. Miną wybory i życie potoczy się dalej a oni wtedy wystawią .....na naszą gminę. Na szczeblu lokalnym glosujmy na ludzi a nie na partie !!! Mam nadzieję, że ludzie nie nabiorą się na te przedwyborcze obiecanki cacanki i "deszcze pieniędzy". Wójcie Koniecki trzymam kciuki i głosuję.
Odpowiedz

~spostrzegawczy

18-10-2018 12:39 7 5

Brakuje mi na górnym zdjęciu pewnego gostka z brodą, który leży pod nogami z szalikiem klubowym, jakoś tak głupio bez niego.
Odpowiedz

~Zenio

18-10-2018 12:07 5 5

NIE ma poęcia
Odpowiedz

~Zenio

18-10-2018 12:05 5 5

Tak popieram ale Grzegorz W NIEMA pijcia
Odpowiedz

~koniecpolski

18-10-2018 11:55 6 3

oddanie głosu Marcina Szczura to głos stracony,ponieważ on nawet nie jest znany w swojej miejscowości czyli Chorkówce. Cały plan opiera się na negacji wszystkiego co zostało zrobione. trzeba stanąć przed mieszkańcami i nie bać się odpowiedzialności. podam przykład w gminie dukla cztery lata temu też było 4 kandydatów w tym urzędujący burmistrz. Wygrał Andrzej Bytnar w I turze i tego życzę aby wygrał w pierwszej turze z obecnym wójtem. nie bójmy się zmian
Odpowiedz

~Jajco

18-10-2018 09:36 4 4

Jak się chce być wójtem pasuje mieć pojęcie o realiach w swojej gminie :-)
Odpowiedz

~Jajco

18-10-2018 09:34 6 6

Kto był wczoraj na spotkaniu w Kopytowej z SZ ten chyba podejrzewa, czemu mało spotkań robi :-) W jego przypadku im więcej ludzi go usłyszy tym mniej głosów dostanie :-)
Odpowiedz

~Pesymista

18-10-2018 09:02 7 3

"Nie przenoście nam stolicy do Krakowa..." mówią slowa piosenki. I moje pytanie czy aby wszystko przeniesie się do Żeglec,skoro tam powoli jest centrum gminy? Tam zaprasza się gości,pokazuje co jest do pokazania(ale takie rzeczy,obiekty są i w innych miejscowościach),tak więc daje do myślenia fakt,czy nie zaglosować na znane i przewidywalne. Panie Koniecki,zaczynam patrzeć na Pana innymi oczyma i ma Pan mój glos.
Odpowiedz

~otico

17-10-2018 14:18 5 4

[quote name="Zenio"]Do otico post to Ty masz zawsze[/quote]
hehe, a skąd wiesz? :lol:
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.