Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kopytowej obchodziły w sobotę jubileusz 50-lecia działalności. Uroczystość połączona została z XIII Biesiadą Kół Gospodyń Wiejskich.
W sobotę 13 października odbyła się XII Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich. Gospodarzem tej edycji było Koło Gospodyń Wiejskich z Kopytowej, które obchodziło również jubileusz 50-lecia działalności.

Sala Domu Ludowego w Kopytowej, wybudowanego z inicjatywy KGW Kopytowa, była wypełniona po brzegi. Na uroczyste spotkanie przybyły panie reprezentujące Koła Gospodyń Wiejskich działające w gminie Chorkówka. Nie zabrakło przedstawicieli samorządu i władz powiatowych, organizacji i stowarzyszeń działających na terenie gminy.

Historię ruchu kobiecego działającego w Kopytowej przypomniała obecna przewodnicząca KGW Dorota Malinowska. W swoim przemówieniu podsumowała działalność organizacji, która na stałe wpisała się w historię miejscowości. Z okazji jubileuszu był okazały tort ufundowany przez GOK w Chorkówce.

W części artystycznej wystąpiła m.in. grupa "Maskarada" działająca przy GOK. Imprezę zakończyła wspólna zabawa przy muzyce na żywo przeplatana zabawami i konkursami.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.