Policjanci ustalili i zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o pobicie 70-latka. Napastnicy uderzali i kopali go po całym ciele. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.
Do zdarzenia doszło w ostatnią noc października w Draganowej. Tuż przed północą, dyżurny krośnieńskiej komendy został powiadomiony, że na teren jednej z prywatnych posesji wtargnęła grupa zamaskowanych osób, która uszkodziła zaparkowany samochód i pobiła 70-letniego mężczyznę.

Jak ustalono, poszkodowany mężczyzna był w odwiedzinach u swoich krewnych. W środku nocy usłyszał głośne krzyki i dźwięk tłuczonego szkła. Kiedy wybiegł na zewnątrz zamaskowani napastnicy przewrócili go na ziemię, uderzali i bili po całym ciele, po czym uciekli. 70-latek z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Dukielscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy rozpoczęli poszukiwania sprawców. Po kilku godzinach zatrzymali 17-latka oraz jego dwóch 18-letnich kompanów, którzy mieli związek z tym zdarzeniem.

Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

~obserwator

26-10-2021 15:17 8 10

Dlaczego niema przyczyny pobicia
Odpowiedz

~D*

09-11-2017 20:44 3 7

Ładnie to wygląda, "Za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.". A tak naprawdę, 17 latek pewnie dostanie kuratora sądowego, a dwóch pozostałych, grzywnę, ograniczenie wolności np. prace społeczne itp. albo rok pozbawienia wolności (w co wątpię), przy nadzwyczajnym złagodzeniu kary. Taką mamy sprawiedliwość, ludzie powinni bać się prawa, które powinno być surowe i bezwzględne, a może wtedy do takich sytuacji by nie doszło.
Odpowiedz

~Jaaa

09-11-2017 17:14 7 9

Patologia z domu i tyle w tym temacie. Jeszcze będzie gorzej jak dorośnie pokolenie dzisiejszych dzieci. W wiekszosci jest to banda rozwydrzonych s..., dla ktorych nic nie stanowi wartosci. A cudowni rodzice tylko patrzą, zeby czasami cos synusiowi i córuni się nie stało. A na stare lata ból i zgrzytanie zebów jak synuś mamusi wpier....Ale co ich żałować.
Odpowiedz

~Ktoś1

09-11-2017 14:24 12 10

Mam nadzieję, że Policja stanie na wysokości zadania i poniosą faktyczną karę a nie skończy się to jak zwykle nadzorami itp. Powinni zamknąć to menelstwo a rodziców ukarać tak, żeby długo popamiętali za to, że tak wychowują swoje "idealne dzieci".
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.