W VI kolejce Krosball Masters, Polonia Kopytowa przegrała z Jasiołką Jaśliska 2:3.
Jasiołka Jaśliska - Polonia Kopytowa 3:2
12',24' Patlewicz Wojciech, 15' Hryniak Dominik - 30' Munia Wojciech, 47' Janas Łukasz

Jasiołka Jaśliska pokrzyżowała plany Polonii w walce o prymat w lidze Krosball Masters. Do przerwy dosłownie wszystko wychodziło drużynie z Jaślisk i po dwóch trafieniach Wojtka Patlewicza i jednym Dominika Hryniaka prowadziła 3:0. Po przerwie Wojtek Munia dał sygnał do ataku i jego bramka wlała nadzieję na odwrócenie losu spotkania. Niestety Jasiołka skutecznie broniła i nie pozwalała rozkręcić się zawodnikom z Kopytowej. Dopiero pod koniec spotkania Łukasz Janas zmniejszył rozmiary porażki, ale brakło już czasu na kolejne trafienia. Tym samym jedna zagadka jest już rozwiązana, bo przy takim wyniku szampana już piją w Łękach Dukielskich. Polonii natomast zostaje walczyć o drugą lokatę, którą stracili na rzecz Startu Rymanów.

żółte kartki - Kurdyła Damian (Jasiołka)

Zorza Łęki Dukielskie została mistrzem Krosball Masters 8+1 na jedną kolejkę przed końcem ligi!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.