Powiat Krośnieński zakończył, zgodnie z planowanym terminem, prace związane z budową chodnika w Zręcinie.

Oficjalny odbiór odbył się 22 października w obecności przedstawicieli władz powiatu wicestarosty Andrzeja Guzika, urzędującego członka zarządu powiatu Jana Pelczara, inspektora nadzoru Mariusza Szarana i wykonawców firm "Stan – Bruk" i "Zalas".

W Zręcinie chodnik o długości 315 m i szerokości 1,5 m, wraz z odwodnieniem, wybudowano przy drodze powiatowej Krosno - Kobylany - Toki. Wartość zadania zamknęła się w kwocie ponad 199 600 zł.~j 15

04-01-2015 19:02 8 10

ladny ten chodnik ale kto naprawi uszkodzona nawierzchnie spartaczone sa kratki odprowadzajace wode Kto odebral te robote niech tam sie prrzejedzie
Odpowiedz

~aniol

05-11-2014 20:09

Komentarz usunięty przez moderatora.

~JasiekZagóry

04-11-2014 10:25

Komentarz usunięty przez moderatora.

~mieszkaniec

03-11-2014 16:24 13 10

[quote name="mieszkaniec"]Wojtku żeby się czasem tylko sołtys ani wójt pod tym nie podpisał bo to nie ich zasługa :)
***://www.******/news.php?readmore=953[/quote]

h t t p : / / w w w . zrecin . vgh . pl / news.php?readmore=953
pewnie i ta strona zaraz zostanie tak zmodyfikowana żeby nie można było jej otworzyć
tak więc opis jest ze strony zręcina
Odpowiedz

~mieszkaniec Z

03-11-2014 16:17 12 8

Prawda ze trawa zaraste chodniki z ich oczyszczenie lezy w gestii powiatu. Odśnieżaniem maja sie zając właściciele posesji przy których leży chodnik.
A co co w naszej gminie dostaja zapomogi powinni juz dawno zostac zaprzagnieci do pracy bo nic za darmo nie ma
Odpowiedz

~mieszkaniec gminy

03-11-2014 16:12 12 9

[quote name="mieszkaniec"]Co z tego że budują jak utrzymać póżniej nie ma komu TRAWY rosną w pas na tych chodnikach, nikt ich nie remontuje, nie odśnieża itd. wstyd wstyd wstyd. Gdyby każdy z mieszkanców naszej gminy był takim gospodarzem to nasze miejscowości wyglądały by jak porzucone PGR-y. Na szczęście ludzie dbają o swoje domostwa czego nie można powiedzieć o włodarzach naszej gminy i powiatu jeszcze raz wstyd, kiełbasa wyborcza to nawet nie jest po prostu KASZANA!!!!![/quote]

bo nie ma się kto zająć tymi "ochroniarzami" z pod sklepów w całej gminie co sępią tylko od każdego na wińsko i chleją za sklepami po zapomogi to zap..... do gminy ale czepić się roboty to nie ma komu a mogli by dbać o porządek w gminie
Odpowiedz

~mieszkaniec

03-11-2014 16:04 11 8

Wojtku żeby się czasem tylko sołtys ani wójt pod tym nie podpisał bo to nie ich zasługa :)
http://www.zrecin.vgh.pl/news.php?readmore=953
Odpowiedz

~mieszkaniec

03-11-2014 15:56 15 10

Co z tego że budują jak utrzymać póżniej nie ma komu TRAWY rosną w pas na tych chodnikach, nikt ich nie remontuje, nie odśnieża itd. wstyd wstyd wstyd. Gdyby każdy z mieszkanców naszej gminy był takim gospodarzem to nasze miejscowości wyglądały by jak porzucone PGR-y. Na szczęście ludzie dbają o swoje domostwa czego nie można powiedzieć o włodarzach naszej gminy i powiatu jeszcze raz wstyd, kiełbasa wyborcza to nawet nie jest po prostu KASZANA!!!!!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.