Policjanci zatrzymali prawo jazdy pijanemu kierowcy samochodu, który w Kopytowej doprowadził do zderzenia z innym autem. W następstwie wypadku ranna została kobieta. Na szczęście, po badaniach w szpitalu okazało się, że jej obrażenia są mniej groźne niż podejrzewano.
Do wypadku doszło dzisiaj, około godz. 9.30. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący vw golfem, 21-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego, podjeżdżając pod wzniesienie stracił panowanie nad samochodem. Golf zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwnej strony opla vectrę.

Kierująca oplem, 32-letnia kobieta została przewieziona do szpitala. Przeprowadzone badania wykazały jedynie silne stłuczenie nogi, a nie złamanie, które początkowo podejrzewano.

Policjanci ustalili, że kobieta była trzeźwa. Pijany natomiast był 21-letni kierowca golfa, w jego organizmie stwierdzono prawie 2 promile alkoholu. Z tego powodu funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie samochodem, będąc w stanie nietrzeźwości 21-latkowi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od roku do lat 10.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.