Szkoła Podstawowa w Szczepańcowej oraz Rada Rodziców serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny w Szczepańcowej.
18 czerwca 2016, początek godz. 14:00

Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

~rodzic

13-06-2016 15:09 7 10

A ja sądzę, że wszystko jest dla ludzi i jeśli rodzice są odpowiedzialni to wiedzą, że w gorący dzień można się napić jednego piwa do kiełbasy z grilla, a nie od razu upijać się i nie ma w tym nic zdrożnego. Każde dziecko prędzej czy później widzi alkohol i ludzi pijących, czy lepiej żeby widziało pana który kupił tanie wino w sklepie obok i przyszedł na piknik w jednym wiadomym celu, czy też lepiej aby widziało że z alkoholu można mądrze i z kulturą korzystać. Rodzic, który jest odpowiedzialny skończy na tym jednym piwie, a ten który ma siano w głowie to czy piwo będzie na pikniku czy nie, to i tak znajdzie sposób żeby wypić większe ilości, i wiele się tu natrudzić nie musi. Sęk w tym, aby umieć z tego korzystać i nie tworzyć magii zakazanego owocu.
Odpowiedz

~Rodzic

12-06-2016 13:11 3 3

Źle się dzieje jeżeli na pikniku RODZINNYM organizowanym przez Szkołę Podstawową promuje się zabawę z piwem. Takie będą Rzeczypospolite...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.