Wczoraj odbyły się uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłych w wypadku samochodowym druhów OSP Szczepańcowa. W ostatniej drodze towarzyszyła im rodzina, znajomi, przyjaciele i mieszkańcy gminy.
St. ogn. Janusza Matelowskiego operatora sprzętu specjalnego Komendy Miejskiej PSP w Krośnie i Komendanta Gminnego OSP Chorkówka, dh. Michała Matelowskiego i dh. Mariusza Gazdę żegnali również przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej i Policji, delegacje strażaków z jednostek OSP i węgierskich miast Zalaegerszeg i Satoraljanjhely, poczty sztandarowe, orkiestra dęta, delegacje lokalnych władz.

W trakcie uroczystości odczytano list od Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Wiesława Leśniakiewicza.Po uroczystościach w kościele parafialnym w Szczepańcowej trumny przeniesiono na cmentarz gdzie odbyła się ceremonia pogrzebowa. Przy dźwiękach strażackich syren trumny złożono do grobów.

Zobacz zdjęcia

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.