Siostry Julia i Marysia wzięły udział w przesłuchaniach w ciemno. Młode wokalistki Studia Piosenki Swing z Krosna przekonały do siebie Tomsona i Barona oraz Dawida Kwiatkowskiego.
13 marca w programie The Voice Kids (TVP2) można było zobaczyć i usłyszeć dwie młode i utalentowane wokalistki Studia Piosenki Swing z Krosna.

Julia i Marysia Błaszczyk wzięły udział w przesłuchaniach w ciemno.

Najpierw na scenie pojawiła się 10-letnia Marysia, która zaśpiewała utwór Ewy Farny "Cicho". Swoim wykonaniem zachwyciła Dawida Kwiatkowskiego i znalazła się w jego drużynie.

Zaraz po niej wystąpiła 14-letnia Julia, która wykonała "Stuck With U" (Ariana Gran-de & Justin Biber). Tym razem odwrócili się Tomson i Baron. Dzięki temu 14-latka znalazła się w ich drużynie.
Teraz obydwie powalczą w kolejnym etapie programu - "bitwie".

Siostry Julia i Marysia Błaszczak mieszkają w Świerzowej Polskiej. Uczęszczają na zajęcia do Studia Piosenki Swing (RCKP Krosno), które działa od 1997 r. i od samego początku prowadzone jest przez Lucynę Durał.

14-letnia Julia kocha piosenki z duszą, a wzruszenie i brawa publiczności są dla niej największą nagrodą. Jest obdarzona niebywałą wyobraźnią. Napisała już swoją pierwszą powieść "Zanim umarłam". Julia jest uczennicą klasy fortepianu w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Krośnie. Kocha scenę, taniec, ale najbardziej kocha muzykę, która jak sama twierdzi jest jej największą przyjaciółką.

Marysia ma 10 lat. Występując na scenie, czuje się jak ryba w wodzie. Adrenalina sprawia, że staje się prawdziwym wulkanem energii, a dzielenie się swoimi emocjami daje jej ogromną przyjemność. Jej największą pasją jest - oprócz muzyki - również aktorstwo. Uczy się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Krośnie w klasie skrzypiec i fortepianu.