11 kwietnia odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Chorkówka. O mandat po radnej Alinie Celej powalczy pięciu kandydatów. Ich listę ogłosiła Gminna Komisja Wyborcza w Chorkówce.
Wśród zarejestrowanych komitetów znalazł się KWW Jana Foremnego, KWW Nasza Wioska, KWW Macieja Fabera, KWW Piotra Szklarskiego i KWW Nasza Świerzowa.

Kandydaci
1. FOREMNY Jan, lat 80, zam. Świerzowa Polska,
zgłoszony przez KWW JANA FOREMNEGO - Lista nr 1

2. SZKUDLAREK Mateusz, lat 39, zam. Świerzowa Polska,
zgłoszony przez KWW NASZA WIOSKA - Lista nr 2

3. FABER Maciej, lat 40, zam. Świerzowa Polska,
zgłoszony przez KWW MACIEJA FABERA - Lista nr 3

4. SZKLARSKI Piotr Rafał, lat 39, zam. Świerzowa Polska,
zgłoszony przez KWW PIOTRA SZKLARSKIEGO - Lista nr 4

5. GUZIK Michał, lat 29, zam. Świerzowa Polska,
zgłoszony przez KWW NASZA ŚWIERZOWA - Lista nr 5

Wybory uzupełniające odbędą się 11 kwietnia w okręgu wyborczym nr 11 w Świerzowej Polskiej obejmującym ulice: Graniczną, Krośnieńską, Nadbrzeżną, Polną od nr 2 do 30 parzyste, Rzeczną, Składową, Sportową i Szczepana.

Głosowanie będzie możliwe w godz. od 7 do 21. Siedzibą obwodowej komisji wyborczej będzie Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej, lokal znajdował się będzie w sali gimnastycznej.

Zamiar głosowania korespondencyjnego powinien zostać zgłoszony do Komisarza Wyborczego w Krośnie I najpóźniej do dnia 27 marca, z wyjątkiem wyborcy podlegającego w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych, który zamiar głosowania zgłasza do dnia 6 kwietnia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.