Ponad 15 tys. zł udało się zebrać podczas koncertu charytatywnego na rzecz Wiktorii Mikosz, zorganizowanego w niedzielę 17 lutego w Świerzowej Polskiej.
9-letnia Wiktoria Mikosz z Sulistrowej cierpi na mięsaka Ewinga - nowotwór złośliwy kości. Zdiagnozowano go u niej niespełna rok temu, od tego czasu przeszła operację, zabiegi chemioterapii i radioterapii, obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Czeka ją długotrwała, ciężka i kosztowna rehabilitacja.

W niedzielę 17 lutego pod patronatem portalu terazKrosno.pl w hali sportowej przy Gimnazjum w Świerzowej Polskiej odbył się koncert charytatywny dla Wiktorii. Łącznie udało zebrać się ponad 15 tys. zł z czego 860 zł przekazali nauczyciele i pracownicy krośnieńskiej "Budowlanki", a ponad 950 zł uczestnicy balu w Klubie Seniora w Krośnie - Polance. Pozostała część to wpływy ze sprzedaży cegiełek, popcornu, waty cukrowej i innych artykułów.

- Wszystkim, którzy wzięli udział w koncercie oraz którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jego organizacji serdecznie dziękujemy! - piszą organizatorki koncertu - Aneta Solińska, Gabriela Kuźnar i Monika Subik.

Fragment pokazu żonglerki Konrada Dybasia
Atrakcji było wiele - zabawy dla najmłodszych, tańce, muzyka i licytacje. Na scenie wystąpił zespół Toporki, Blue Angels i grupa DEJW. Swoje umiejętności zaprezentowały grupy taneczne "Stokrotki" i "Małe Stokrotki" działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce. Był również pokaz mini Zumby poprowadzony przez Marzenę Adamik i żonglerki piłką nożną mistrza Polski i świata Konrada Dybasia. Zwieńczeniem koncertu był pokaz fajerwerków (pełna lista firm i darczyńców).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.