Judocy z UKS "Jasiołeczka" przywieźli 3 medale z XXI Międzynarodowego Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni.
7 naszych zawodników wzięło udział 16-17.06.2018 r. w wyjątkowych zawodach, które odbyły się 250 m pod ziemią w Kopalni Soli w Bochni. Na ten wymagający dwudniowy turniej zgłosiły się kluby z całej Polski i licznych krajów Europy m.in. Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Chorwacji i Finlandii.


Ola Babczyńska wywalczyła srebrny medal, Ania Wiśniowska i Oliwia Kucza po ciężkich walkach zdobyły brązowe medale. Poza podium znaleźli się: Ola Buczyńska (VII miejsce), Martyna Faber (IX miejsce) oraz Bartosz Krzywda i Oliwier Jankowski. Gratulacje!
Oprócz walk na macie zawodnicy mieli okazję zwiedzać szyby kopalniane z przewodnikiem.

transport

Zawody w Bochni to ostatni turniej w tym roku szkolnym, jednak to nie koniec treningów i ćwiczeń dla zawodników z „Jasiołeczki”. Wakacje będą pracowite. Najpierw w ostatnim tygodniu czerwca, a później dwa tygodnie w sierpniu młodzi judocy będą intensywnie trenować (2 razy dziennie) na dochodzeniowych obozach sportowych. Czekają ich treningi na macie, ogólnorozwojowe ćwiczenia na świeżym powietrzu i sali gimnastycznej oraz wycieczki-niespodzianki.