UKS Jasiołeczka ze Świerzowej Polskiej zajął drużynowo III miejsce w III Turnieju Judo Dzieci o Puchar Dyrektora MOSiR Jasło.
16 września w Jaśle odbył się III Turniej Judo Dzieci o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wzięło w nim udział 6 klubów z Podkarpacia: ASW Judo Jasło, MOSiR Jasło, Millenium Rzeszów, UKS 15 Krosno, UKS Skorpion Krosno i UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska.

Jasiołeczka Świerzowa Polska

UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska w klasyfikacji drużynowej zajął III miejsce a indywidualnie zawodnicy wywalczyli:
Tomasz Stefaniuk - III miejsce

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a szczególnie tym, którzy startowali pierwszy raz. Wszyscy wykazali się dużą odwagą i sercem do walki.