Spływem kajakowym judocy z UKS "Jasiołeczka" pożegnali lato.
Rok szkolny już się rozpoczął. Również judocy z UKS „Jasiołeczka” pod opieką trenera Piotra Drozda wznowili regularne treningi. Po wakacyjnych obozach: wyjazdowym do Bułgarii i dochodzeniowym w Świerzowej w II połowie sierpnia zostały nie tylko wakacyjne wspomnienia, ale też forma i wypracowana kondycja fizyczna.

Jasiołeczka

Ostatnim wakacyjnym akcentem był spływ kajakowy Sanem. 9.09.2017 r. zawodnicy wraz z rodzicami wyjechali do Sanoka, gdzie po krótkim kursie „obsługi” kajaka prowadzonym przez instruktora dzielnie wiosłowali ok. 2 h, by dotrzeć do miejsca docelowego. Później wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Pogoda dopisała, zapachniało latem, przypomniały się wakacyjne przygody. WAKACJE POŻEGNANE! Przed młodymi sportowcami teraz treningi i wyjazdy na zawody. Pierwszy już za tydzień 16 września na turniej w Jaśle.

Jasiołeczka

Przypominamy, że UKS "Jasiołeczka" prowadzi zapisy do nowopowstałej grupy początkującej. Zapraszamy dzieci od 6. roku życia i młodzież szkolną. Treningi odbywają się w Świerzowej Polskiej i Kopytowej.

Jasiołeczka