W wieku 83 lat zmarła Helena Jabłecka.
W niedzielę 27 sierpnia w wieku 83 zmarła Helena Jabłecka - wieloletnia nauczycielka w Szkole Podstawowej w Świerzowej Polskiej. W 2011 roku odznaczona brązowym medalem "Pro Ecclesia Premisliensi" za działalność na rzecz Kościoła lokalnego.

Helena Jabłecka będzie zapamiętana jako osoba bardzo lubiana, niezwykle życzliwa i ciesząca się wielkim szacunkiem. To dzięki Pani Helenie nasza galeria archiwalnych zdjęć wzbogaciła się o wiele pozycji.

Wyprowadzenie Zmarłej z kaplicy w Zręcinie nastąpi we wtorek 29 sierpnia o godz. 16:00 a następnie zostanie odprawiona msza żałobna w kościele w Zręcinie. Po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na cmentarz parafialny.

~do PIS-owianki ze zr

29-08-2017 00:07 1 1

Była wyjątkową osobą. Nigdy się nie wywyższała i wszystkich traktowała równo. Zarażała dobrocią i służyła radą. Miała w sobie tyle skromności i pokory; Boga nosiła w sercu, nie na pokaz. Większość powinna brać z niej przykład, bo wiarę się ma w sobie a nie na fb. Świeć Panie nad Jej duszą.
Odpowiedz

~były uczeń

28-08-2017 12:42 0 2

Odeszła wielka nauczycielka, której los młodych ludzi leżał zawsze na sercu. Była wzorem człowieka uczciwego, dobrotliwego i serdecznego. Tolerancyjna i lubiana przez wszystkich uczniów, co w zawodzie nauczyciela jest prawie nieosiągalne. Będę zawsze pamiętał jej miły głos przepełniony życzliwością i serdecznością. Cześć jej pamięci.
Odpowiedz

~szkolny urwis

28-08-2017 11:20 6 1

Była Pani dobrym człowiekiem ,będzie nam Pani brakowało.Na zawsze zostanie Pani w naszej pamięci.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.