Podsumowaniem drugiego roku działalności sekcji judo UKS "Jasiołeczka" w Świerzowej Polskiej był 11-dniowy obóz sportowy w Bułgarii.
Kolejny rok działalności sekcji judo UKS "Jasiołeczka" dobiegł końca. Za nami 10 miesięcy systematycznych treningów, wytężonej pracy i zdobywania nowych umiejętności.

Jasiołeczka Bułgaria

Zawodnicy pod kierunkiem trenera Piotra Drozda reprezentowali klub na zawodach okręgowych, wojewódzkich i międzynarodowych, niejednokrotnie zdobywając medale. Niedługo po zakończeniu czerwcowych treningów 14 judoków wyjechało do Bułgarii na obóz sportowy zorganizowany przez UKS ASW Judo Jasło.

Jasiołeczka Bułgaria

Na miejscu przywitały nas bułgarskie słońce i ciepłe morze. Oprócz codziennych treningów na macie i boisku sportowym zawodnicy odpoczywali przy hotelowych basenach, na plaży, a także zwiedzali najbliższą okolicę: Rawdę, Słoneczny Brzeg i Nesebar. Mieli także okazję pobawić się na zjeżdżalniach w aquaparku. Zgodnie z oczekiwaniami pogoda nas nie zawiodła, humory nam dopisywały nawet podczas wyczerpujących treningów.