Najpierw znaleziono wychudzoną suczkę i ślepe szczenię pozostawione na mrozie. Tydzień później ciała pięciu szczeniąt z ranami kłutymi i ciało kota.
Wstrząsająca interwencja OTOZ Animals w gminie Chorkówka.

Przedstawiciele OTOZ Animals odwiedzili jedno z gospodarstw w gminie Chorkówka. Na miejscu zastali wychudzoną i wycieńczoną suczkę uwięzioną na łańcuchu przy budzie. Obok na materacu, na kilkustopniowym mrozie, leżało ślepe szczenię. Suczka miała problemy aby go dostać, nakarmić i ogrzać. Właściciele psa zapewnili, że szczeniąt było trzy a dwa nie przeżyły. Na polecenie przedstawicieli OTOZ Animals suczka ze szczeniakiem trafiają do ciepłego pomieszczenia. W domu przebywa także wychudzony kot, gospodarze tłumaczą, że nie stać ich na utrzymanie czworonogów. Kot trafia do lecznicy a właścicielom zaproponowano pomoc w znalezieniu nowych domów dla zwierząt.

Tydzień później ponownie przedstawiciele OTOZ Animals odwiedzają gospodarstwo. Suczkę zabierają na spacer aby przy okazji zrobić jej zdjęcia do ogłoszeń. Pies "prowadzi" ich nad rzekę, tam znajdują pięć ciał szczeniąt z ranami kłutymi i ciało młodego kota. Na miejsce zostaje wezwana policja a suczka ze szczenięciem trafia pod opiekę OTOZ Animals.

Kora

- Pomimo bardzo trudnej sytuacji finansowej nie mogliśmy odmówić im pomocy. Suczka potrzebuje dobrej jakości karmy i preparatów wzmacniających, gdyż jest bardzo wychudzona i wycieńczona. Musimy również oba psiaki odrobaczyć, odpchlić i gdy pozwoli na to ich stan również zaszczepić, a suczkę wysterylizować. Na opłacenie czeka też faktura za leczenie kota. Potrzebujemy wsparcia materialnego i domu, choćby tymczasowego dla tej cudownej psiej rodzinki! Otworzysz swoje serce? Ona ma ogromne psie i wierne serce, którym może obdzielić także Ciebie i Twoją rodzinę - czytamy na stronie OTOZ Animals.

Kontakt w sprawie adopcji: 730 083 793
Konta do wpłat
OTOZ Animals Inspektorat w Krośnie
Nr konta: 14 1240 2311 1111 0010 5559 4850
KONIECZNIE z tytułem „KORA”
Do wpłat zagranicznych : SWIFT: PKOP PL PW IBAN: przed numerem konta należy dodać PL PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

~justa

16-02-2017 18:49 2 1

to nie są ludzie
Odpowiedz

~kocia mama

15-02-2017 21:11 1 2

biedne zwierzaki, aż serce się kraje! co znaczą te rany kłute? czy to właściciele je zadali? to jest chore, trudna sytuacja finansowa, a na fajki i przelew zawsze jest!!!!!!!
Odpowiedz

~ot i co

15-02-2017 16:49 2 3

Nie rozumiem po co ktoś bierze psa, kota czy inne zwierzątko jeśli nie potrafi zapewnić mu godziwych warunków.
Odpowiedz

~kat

14-02-2017 13:58 0 1

taką patologie z gołymi du... na mróz wypuścić...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.