Uczniowski Klub Sportowy "Jasiołeczka" przez okres ferii zimowych zorganizował dla swoich zawodników zajęcia sportowe.
Feryjne zajęcia to nie tylko nauka technik judo, ale też ćwiczenia ogólnorozwojowe, kształtujące motorykę, siłę, wytrzymałość, koordynację, współzawodnictwo w organizowanych grach i zabawach. To alternatywa dla młodych ludzi, którzy teraz najchętniej spędzaliby wolny czas przed ekranem komputera lub telewizora.

Pieczenie kiełbasek UKS Jasiołeczka

Klub "Jasiołeczka" prowadził też zajęcia dla dzieci, które chciałyby rozpocząć przygodę ze sportem, z judo. Na sportowe zakończenie ferii nasi judocy wyjechali do Jasła na zawody. Udział w nich wzięło 86 zawodników, głównie dzieci, z czterech klubów z Podkarpacia:
UKS ASW Judo Jasło
UKS Skorpion Krosno
UKS Akademia Judo Dębowiec
UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska

Nasi zawodnicy zdobyli 7 złotych medali: Daniel Jastrząb, Aleksandra Babczyńska, Jakub Samborowski, Kacper Cichoń, Emilia Uliasz, Anna Wiśniowska, Szymon Babczyński, 4 srebrne medale: Bartosz Krzywda, Tomasz Machowski, Bartosz Sęp, Martyna Faber i 3 brązowe: Dobrosława Samborowska, Paweł Kawalec, Maja Kocunik.

Pieczenie kiełbasek UKS Jasiołeczka

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle, który ufundował nagrody. Dla zawodników była to kolejna lekcja judo, która na pewno przyczyni się do ich rozwoju sportowego.

W sobotę 28 stycznia UKS "Jasiołeczka" zaprosił dzieci i rodziców na zimową zabawę w Chyrowej. Przejażdżka kuligiem, zjazdy na sankach i pieczenie kiełbasek przy ognisku cieszyły się dużym powodzeniem i wywoływały uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszych uczestników.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.