Do aż 5 zdarzeń drogowych doszło w ostatnich godzinach w Świerzowej Polskiej.
W ciągu ostatnich godzin na ul. Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej doszło do aż pięciu zdarzeń drogowych.

Do pierwszego doszło we wtorek około godz. 23. Na moście na rzece Jasiołka zderzyły się dwa samochody osobowe, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Czytaj więcej: Wypadek w Świerzowej Polskiej

wypadek Świerzowa Polska

Do drugiego zdarzenia doszło dziś wczesnym rankiem. Kierujący samochodem osobowym znów tuż przed mostem nie opanował samochodu i uderzył w bariery ochronne odgradzające most od koryta rzeki.

wypadek Świerzowa Polska

Do trzeciego doszło około godz. 07:40. Kierujący peugeotem 206 najechał na tył audi a4, które zatrzymało się przed samochodem-śmieciarką. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, na miejscu interweniowali policjanci.

wypadek Świerzowa Polska

Przed godz 11 w zderzeniu fiata i forda ucierpiał kierowca fiata i został przewieziony do szpitala. Sprawcą zdarzenia był kierujący fordem, który na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i bokiem uderzył w nadjeżdżającego fiata. Na miejscu interweniowała załoga karetki pogotowia, patrol policjantów oraz strażacy.

wypadek Świerzowa Polska

Do piątego zdarzenia doszło po godz. 11 tuż przed mostem od strony Zręcina. Kierujący audi a4 nie wyhamował przed poprzedzającym go volkswagenem i z impetem najechał na jego tył. Audi na tyle zostało uszkodzone, że musiała interweniować pomoc drogowa. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

wypadek Świerzowa Polska