Do aż 5 zdarzeń drogowych doszło w ostatnich godzinach w Świerzowej Polskiej.
W ciągu ostatnich godzin na ul. Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej doszło do aż pięciu zdarzeń drogowych.

Do pierwszego doszło we wtorek około godz. 23. Na moście na rzece Jasiołka zderzyły się dwa samochody osobowe, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Czytaj więcej: Wypadek w Świerzowej Polskiej

wypadek Świerzowa Polska

Do drugiego zdarzenia doszło dziś wczesnym rankiem. Kierujący samochodem osobowym znów tuż przed mostem nie opanował samochodu i uderzył w bariery ochronne odgradzające most od koryta rzeki.

wypadek Świerzowa Polska

Do trzeciego doszło około godz. 07:40. Kierujący peugeotem 206 najechał na tył audi a4, które zatrzymało się przed samochodem-śmieciarką. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, na miejscu interweniowali policjanci.

wypadek Świerzowa Polska

Przed godz 11 w zderzeniu fiata i forda ucierpiał kierowca fiata i został przewieziony do szpitala. Sprawcą zdarzenia był kierujący fordem, który na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i bokiem uderzył w nadjeżdżającego fiata. Na miejscu interweniowała załoga karetki pogotowia, patrol policjantów oraz strażacy.

wypadek Świerzowa Polska

Do piątego zdarzenia doszło po godz. 11 tuż przed mostem od strony Zręcina. Kierujący audi a4 nie wyhamował przed poprzedzającym go volkswagenem i z impetem najechał na jego tył. Audi na tyle zostało uszkodzone, że musiała interweniować pomoc drogowa. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

wypadek Świerzowa Polska

~Pierdolot

03-02-2017 22:38 8 5

Gmina winna, Wójt winny, urzędnicy winni... A kto siedział za kierownicą tych pojazdów? Dostosowali prędkość do warunków na drodze?! Mandat dostał ostatecznie kto? Wójt? Urzędnik? Kierowca piaskarki? Nie potrafisz jeździć w zimie zostaw auto w domu i jedź autobusem. Tak jak nie każdy może zostać wirtuozem skrzypiec tak nie każdy nadaje się do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Bycie posiadaczem prawa jazdy to nie to samo co bycie świadomym i rozważnym kierowcą jak widać na załączonych przykładach.
Odpowiedz

~Marrreeeekkk

25-01-2017 20:14 9 4

Oj Zibi, a biedni urzędnicy mogą tylko bezradnie patrzeć jak mieszkańcy ich gminy się rozbijaja, bo interwencja w powiecie to przecież wybiega poza ich kompetencje? Bo ciężko wziąć telefon i zadzwonić gdzie trzeba? A te drogi gminne to dopiero zadbane!
Odpowiedz

~Zibi

25-01-2017 17:04 8 6

[quote name="Marrreeeekkk"]Tak właśnie Gmina dba o stan dróg, za wypadki te odpowiedziale są władze Gminy z Wójtem na czele![/quote]
Oj Marku to są drogi powiatowe a nie gminne !!! Twoje myślenie poraża. Wójt to przede wszystkim jest winny temu, że sypało i mroziło. Przecież powinien stać z parasolem, albo podnieść temperaturę, albo też spowodować to, żeby kierowy zmądrzeli i dostosowali prędkość do warunków. :-)
Odpowiedz

~Marrreeeekkk

25-01-2017 14:59 6 8

Tak właśnie Gmina dba o stan dróg, za wypadki te odpowiedziale są władze Gminy z Wójtem na czele!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.