28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu blisko 0,5 kg marihuany i około 5 gramów amfetaminy.
Policjanci krośnieńskiej komendy uzyskali informację o mężczyźnie, który może zajmować się dystrybucją środków odurzających. Z policyjnych ustaleń wynikało, że jest to 28-letni mieszkaniec gminy Chorkówka i narkotyki ukrywa w miejscu swojego zamieszkania.

- W trakcie przeszukania domu mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili częściowo zapakowane środki odurzające. Policjanci przy użycia narkotestera zbadali te substancje. Łącznie zabezpieczono blisko pół kilograma marihuany oraz około 5 gramów amfetaminy. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie - informuje asp. Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, przesłuchany i usłyszał zarzuty. Zarzut dotyczył posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mężczyźnie do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec 28-latka policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.