LKS Jasiołka Świerzowa Polska wydała kalendarz na 2015 rok dzięki któremu chce promować swoją działalność i zdobyć fundusze.
Kalendarz to najlepsza i najprostsza forma wsparcia klubu ze Świerzowej Polskiej.

~kevin

08-12-2014 10:21 2 2

[quote name="hmm?"]Reklama Aspolu jest na kalendarzu i koszulkach. Z tego co się zorientowałem to tak grają i dają reklamę na kalendarzu, że "może się zlituje i coś rzuci". Btw. wielki słowa dla Ulanowskiego, że zrobił w Świerzowej swojego czasu okręgówkę za własne pieniądze, ale to niestety tylko zniszczyło Jasiołkę, bo "swoi" zawodnicy nie załapali się do drużyny zbudowej na zawodnikach z Krosna, poszli do okolicznych klubów i takim sposobem jest teraz "C" klasa. Ciekawe jakie są teraz plany tego młodego zarządu? wie ktoś?[/quote]


Mistrz ekstraklasy oraz awans do rundy grupowej ligi mistrzów
Odpowiedz

~hmm?

05-12-2014 18:08 1 2

Reklama Aspolu jest na kalendarzu i koszulkach. Z tego co się zorientowałem to tak grają i dają reklamę na kalendarzu, że "może się zlituje i coś rzuci". Btw. wielki słowa dla Ulanowskiego, że zrobił w Świerzowej swojego czasu okręgówkę za własne pieniądze, ale to niestety tylko zniszczyło Jasiołkę, bo "swoi" zawodnicy nie załapali się do drużyny zbudowej na zawodnikach z Krosna, poszli do okolicznych klubów i takim sposobem jest teraz "C" klasa. Ciekawe jakie są teraz plany tego młodego zarządu? wie ktoś?
Odpowiedz

~iga

05-12-2014 17:13 4 2

a co to kogo obchodzi takie to nadzwyczajne wydarzenie że trzeba o nim pisać???
Odpowiedz

~promasters de lux

05-12-2014 09:15 1 2

jak mają z 10 kompletów z ASPOLem a 1 lub 1 bez reklam to w jakich niby mają grać. Nie ma zbytnio wyboru a może Ulanowski coś kasy jeszcze rzuci czasem.
Odpowiedz

~?

04-12-2014 23:09 0 1

Hmm... dziwię się , że Jasiołka nadal gra w koszulkach Aspol, przecież Andrzej Ulanowski dawno wycofał się ze sponsorowania i tak ma darmową reklame... Częsciej radzę grac w kompletach bez reklamy, chyba że Ulan ma wracać ;)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.