Znamy już wyniki przetargu, jaki Gmina Chorkówka ogłosiła końcem października na sala gimnastyczną z przewiązką w Świerzowej Polskiej. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane (KPB).

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane zaoferowało najniższą cenę tj. 2 218 890,44 zł, tym samym oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. To ponad 1 mln zł mniej niż wynosiła najwyższa oferta.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to najpóźniej do końca czerwca 2015 roku obiekt zostanie oddany przez wykonawcę robót.

~bonasera

23-12-2013 10:39 4 2

[quote name="dddp"]bonasera ; co ty ? to są właśnie wyborcy Pana wojta !!! ;-)[/quote]
Wiem, ale Gmina Chorkówka to nie tylko Świerzowa i Szczepańcowa. Żeby się coś zmieniło to trzeba działać. Trzeba wybierać innych ludzi a nie tylko narzekać. Zobaczcie na inne gminy: Miejsce Piastowe, Iwonicz. A u nas nic się nie dzieje pomimo dostępnych środków unijnych. U innych się da a u nas się nie da. Inni idą na przód a my stoimy w miejscu.
Odpowiedz

~mike

21-12-2013 23:51 6 1

[quote name="gosc2"][quote name="macPOl"]No to nasz Wójt jest fatalnym "administratorem" (bo gospodarzem nie można go nazwać) naszej Gminy i należny go zastąpić w najbliższych wyborach kimś "świeżym" skoro przez 2 kadencje nic szczególnego nie osiągną baa zdegradował gminę na ostatnie miejsca w rankingach nie uzyskał znaczących środków z unii z perspektywy 2007-2013 (i obawiam sie ze z nowej tez nic nie osiągnie) rozbudował administracje kosztem większych podatków oraz zamykaniem szkół, pensje swoja niebotycznie wywindował, żadnego orlika nie zbudował...a co do dróg powiatowych...wpływowi koledzy z PSL jak np niejaki Pan Bury nie chcą go wspomóc??[/quote]
Tych co wspierali już CBA ma na oku wiec wójt wiedział co robi.[/quote]
wie co robi i nic nie robi. świetna taktyka! Pogratulować takiego wojta :P
Odpowiedz

~gosc2

21-12-2013 22:08 4 1

[quote name="macPOl"]No to nasz Wójt jest fatalnym "administratorem" (bo gospodarzem nie można go nazwać) naszej Gminy i należny go zastąpić w najbliższych wyborach kimś "świeżym" skoro przez 2 kadencje nic szczególnego nie osiągną baa zdegradował gminę na ostatnie miejsca w rankingach nie uzyskał znaczących środków z unii z perspektywy 2007-2013 (i obawiam sie ze z nowej tez nic nie osiągnie) rozbudował administracje kosztem większych podatków oraz zamykaniem szkół, pensje swoja niebotycznie wywindował, żadnego orlika nie zbudował...a co do dróg powiatowych...wpływowi koledzy z PSL jak np niejaki Pan Bury nie chcą go wspomóc??[/quote]
Tych co wspierali już CBA ma na oku wiec wójt wiedział co robi.
Odpowiedz

~dddp

20-12-2013 21:28 5 0

bonasera ; co ty ? to są właśnie wyborcy Pana wojta !!! ;-)
Odpowiedz

~szyro

20-12-2013 11:18 4 1

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kjol
Odpowiedz

~bonasera

19-12-2013 20:00 5 1

[quote name="dddp"]chce sie rzygać ... nasza Gmina to tylko swiezowa i szczepancowa ? nie mamy na to zadnego wplywu ,ale niech wiedza jak ludzie to postrzegaja ( )[/quote]
Mamy wpływ. W przyszłym roku będą wybory samorządowe. Wtedy trzeba myśleć i skoro wójt sobie nie radzi to go zmienić a nie cały czas na tego samego głosować z przyzwyczajenia.
Odpowiedz

~dddp

19-12-2013 17:30 5 1

chce sie rzygać ... nasza Gmina to tylko swiezowa i szczepancowa ? nie mamy na to zadnego wplywu ,ale niech wiedza jak ludzie to postrzegaja ( )
Odpowiedz

~wolf

19-12-2013 15:42 4 0

ogólnie to żadna inna gmina niema takiej drogi do krosna. wrażenia niezapomniane,wrażenia są jak na kolejce górskiej Tylko żeby nasz wójt sie na tej drodze nie przewiózł. bo w następnych wyborach raczej sie przewiezie!!!
Odpowiedz

~zawiedzony wyborca

19-12-2013 10:41 4 0

co sie dotyczy drog powiatowych widocznei wojt sie slabo stara w powiecie o dotacje ale chyba juz nic nie skora wszak mial an to 8 lat ...8lat nei starczyło ??
Odpowiedz

~Sychy Wilk

18-12-2013 15:24 3 2

[quote name="ja"]
weź pod uwagę to, że wójt sobie może zgłaszać i zgłaszać, ale to nie on decyduje, czy pieniądze się znajdą czy nie, bo to droga powiatowa a nie gminna...[/quote]
Mam taką propozycję. Niech Pan Wójt swoim prywatnym samochodem codziennie obowiązkowo zalicza któryś z "wzorcowych" odcinków dróg powiatowych (np. Faliszówka-Kopytowa, Sulistrowa-Draganowa, Żeglce-Chorkówka). Mam wrażenie, że szybko by przekonał kogo trzeba do remontu.
Odpowiedz

~macPOl

18-12-2013 12:53 3 1

No to nasz Wójt jest fatalnym "administratorem" (bo gospodarzem nie można go nazwać) naszej Gminy i należny go zastąpić w najbliższych wyborach kimś "świeżym" skoro przez 2 kadencje nic szczególnego nie osiągną baa zdegradował gminę na ostatnie miejsca w rankingach nie uzyskał znaczących środków z unii z perspektywy 2007-2013 (i obawiam sie ze z nowej tez nic nie osiągnie) rozbudował administracje kosztem większych podatków oraz zamykaniem szkół, pensje swoja niebotycznie wywindował, żadnego orlika nie zbudował...a co do dróg powiatowych...wpływowi koledzy z PSL jak np niejaki Pan Bury nie chcą go wspomóc??
Odpowiedz

~ja

07-12-2013 20:40 2 2

[quote name="jeździec"]może niech nie dokłada ale niech osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo przejrzą na oczy i zgłoszą odpowiednim osoba w powiecie i wg mnie po sprawie, na ale jak ktos jest ślepy i ma wszystko w nosie to niestety musi ktoś się zabic na tej drodze to może wtedy się coś zmieni[/quote]
weź pod uwagę to, że wójt sobie może zgłaszać i zgłaszać, ale to nie on decyduje, czy pieniądze się znajdą czy nie, bo to droga powiatowa a nie gminna...
Odpowiedz

~jeździec

07-12-2013 08:54 3 3

może niech nie dokłada ale niech osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo przejrzą na oczy i zgłoszą odpowiednim osoba w powiecie i wg mnie po sprawie, na ale jak ktos jest ślepy i ma wszystko w nosie to niestety musi ktoś się zabic na tej drodze to może wtedy się coś zmieni
Odpowiedz

~wasyl

06-12-2013 12:20 2 2

[quote name="jeździec"]no tak a tuż przed mostem w okolicy domu ludowego w świerzowej to naprawdę jazda po muldach, ciekawe kiedy ktoś tam w zimie na śliskiej nawierzchni straci zycie to może kogoś sumienie ruszy, no ale jak zwykle bedzie za późno, i co roku jest to samo wszyscy odpowiedzialni za stan dróg powinni za to beknąć bo to jest skandal, w zimie gdy jest slisko to samochody uprawiają tam rewię na lodzie.[/quote]
Chciałbyś żeby gmina dokładała nie do gminnej drogi?
Odpowiedz

~jeździec

06-12-2013 07:20 2 3

no tak a tuż przed mostem w okolicy domu ludowego w świerzowej to naprawdę jazda po muldach, ciekawe kiedy ktoś tam w zimie na śliskiej nawierzchni straci zycie to może kogoś sumienie ruszy, no ale jak zwykle bedzie za późno, i co roku jest to samo wszyscy odpowiedzialni za stan dróg powinni za to beknąć bo to jest skandal, w zimie gdy jest slisko to samochody uprawiają tam rewię na lodzie.
Odpowiedz

~ma111

06-12-2013 06:27 2 4

[quote name="wasyl"][quote name="ma111"]gmina nie ma kasy na orlika bo dom ludowy w szczepańcowej remontują, szczepańcowa będzie śię miała gdzie bawić a reszta gminy dalej przez dziury na drodze w świerzowej będzie jeździć :D :D :D[/quote]
gdzie masz te dziury[/quote]

No fakt dziur niema są wyrwy na poboczach jak koło lodów wpadniesz autem do takiej wyrwy to przez dwa dni cię będą szukać a auto prosto na szrot!!!!Pokomunistyczny asfalt, nie ma nawet jednego metra kwadratowego bez bez muld. No ale Wójt jeździ do pracy koło mostu więc tak fatalnego stanu żeczy nie widzi.
Odpowiedz

~wasyl

05-12-2013 22:45 3 3

[quote name="ma111"]gmina nie ma kasy na orlika bo dom ludowy w szczepańcowej remontują, szczepańcowa będzie śię miała gdzie bawić a reszta gminy dalej przez dziury na drodze w świerzowej będzie jeździć :D :D :D[/quote]
gdzie masz te dziury
Odpowiedz

~ma111

05-12-2013 18:46 3 3

gmina nie ma kasy na orlika bo dom ludowy w szczepańcowej remontują, szczepańcowa będzie śię miała gdzie bawić a reszta gminy dalej przez dziury na drodze w świerzowej będzie jeździć :D :D :D
Odpowiedz

~Avicii

05-12-2013 17:23 2 3

KPB zaoferowało najniższą cenę ,dobre.Euro 2012 ;A2 chińskie konsorcjum COVEC zaoferowało co?
Odpowiedz

~Julka

05-12-2013 17:13 3 4

Czy to prawda że nie ma chętnych do wykonania inwestycji internetu gminnego tzw hotspotów?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.