Nadal nie przyniosły rezultatu poszukiwania 57-letniego mieszkańca Faliszówki, który po raz ostatni był widziany 1 października. Wczoraj w Poraju strażacy częściowo wypompowali wodę ze stawu.

Mężczyzna po raz ostatni był widziany w środę 1 października. Wczoraj po raz kolejny do poszukiwań włączono strażaków. Tym razem obniżono poziom wody w stawie na terenie Poraju. Użyto do tego sześciu pomp strażackich w tym jednej pompy o dużej wydajności. Po obniżeniu poziomu wody do pracy przystąpili strażacy Państwowej Straży Pożarnej, który przy pomocy pontonu przeczesali staw. Akcja nie przyniosła rezultatu.W poszukiwaniach brali udział strażacy z OSP Leśniówka, Szczepańcowa i Kobylany oraz Państwowej Straży Pożarnej z Krosna.

Rodzina zaginionego za pośrednictwem portalu chorkowka.net chciała podziękować za pomoc w poszukiwaniach wójtowi gminy, strażakom, mieszkańcom oraz sołtysowi Faliszówki. Udostępniła również zdjęcie mężczyzny, które prezentujemy poniżej.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.


Zdjęcia dostępne są pod adresem:
https://www.terazkrosno.pl/galerie/38-chorkowka/394-poszukiwania-mezczyzny/