Początkiem października otwarcie sklepu ALDI w Krośnie. Na klientów, w dniu otwarcia i przez kolejne dni, czekać będzie wiele promocji.
ALDI to niemiecka sieć supermarketów dyskontowych z ponad 100-letnią tradycją. Z małego rodzinnego sklepu z pieczywem w Essen rozwinęło się w sieć obecną w 9 krajach. W Polsce to już 220 sklepów.

W środę 5 października o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Krośnie, przy ulicy Czajkowskiego.

- U nas każdy znajdzie coś dla siebie! U nas każdy znajdzie coś dla siebie: dzieci i dorośli, rodziny i seniorzy, single i singielki. Przybywajcie i wybierajcie produkty idealnie dopasowane do Waszych potrzeb - zachęca sieć.

Sklep ALDI w Krośnie otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Promocje


W związku z otwarciem sieć zaplanowała specjalne promocje. - Od 5 października czekać będą na Was promocje na artykuły spożywcze na każdą kieszeń - wielka obniżka cen naszych produktów - informuje sieć sklepów ALDI.

Sprawdź promocje: Gazetka promocyjna ALDI.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.