Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych w Krośnie. Poszkodowany trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.
Służby ratunkowe pracują na miejscu wypadku do którego doszło w piątek (23 września) po godzinie 22:00 w Krośnie na ulicy Piłsudskiego. Kierująca samochodem osobowym potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyznę.

potrącenie pieszego w Krośnie

Poszkodowany trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Na miejscu zdarzenia pracują strażacy, załoga karetki pogotowia oraz patrol policji, który będzie wyjaśniał dokładne okoliczności wypadku.

[AKTUALIZACJA]


- Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca toyotą, 66-letnia krośnianka, jadąc w kierunku ul. Krakowskiej, potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych 19-latka. Młody mieszkaniec powiatu brzozowskiego z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Zarówno kierująca jak i poszkodowany pieszy zostali przebadani na zawartość alkoholu. Oboje byli trzeźwi. Trwa postępowanie, które pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia - przekazał podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.